Vidalı Menü

Fiyatı Hesaplama

(Min: 0, Max: 80)
(Min: 0, Max: 80)
Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 50,00TL 45,00TL
Kargo Hariç Toplam : 45,00TL


Vidalı Menü

   Menüler, cafe ve restoran gibi mekanların en çok göz önünde bulunan parçalarıdır. Bu yüzden de özenle tasarlanması, kaliteli bir görünüme sahip olması ve ideal boyutlarda olması önemlidir. Her şeyden önce menünün, mekanın tarzı ile bütünleşiyor olması gerekir. Vidalı menü ise vidalı mekanizması ile hem sağlamlığını ve uzun ömürlülüğünü ön plana çıkarır, hem de farklı ve şık bir görünüme sahiptir. Farklı ölçülerde de tasarlanabilen bu ürün grubu, çarpıcı renkleri ve benzeri özellikleri ile spesifik bir hal alabilir. Yani cafe ve restoran gibi çeşitli mekanlar için benzersiz sonuçlar sunabilir.

Vidalı Menü Tasarımı ve Özellikleri

   Vidalı menüler, çeşitli ebatlara sahip olabilir. Dikey ve yatay A4 ile A5 boyutlarında hazırlanabilen ve bu şekilde kullanışlı bir menü haline gelen vidalı tasarımlar, çeşitli kağıt türleri ile tamamlanabiliyor. Mat ve parlak olmak üzere, çeşitli kağıtlar tercih edilebilir. Bunun yanı sıra tasarımda dikkat çekici ve akılda kalıcı renklere öncelik tanımak gerekiyor. Okunaklı bir yazı ise kesinlikle olmazsa olmazdır. Vidalı mekanizmanın sağlamlığı, kaliteli duruşu ve uzun süre kullanılabilir olması, bu tür spesifik tasarım özellikleri ile bir araya gelince, mükemmel bir menü ortaya çıkıyor. Her cafe ve restoran bu şekilde kendine has bir tasarım ile müşterilerini ağırlayabilir.

Vidalı Menü Sipariş Etmek

   Vidalı menüler, benzersiz bir ürün grubunu işaret ediyor. Oldukça kaliteli bir görünüme sahip olan bu tür menüler, tahmin edilenin ötesinde bir kolaylıkla temin edilebilir. İnternetten sipariş vermenin mümkün olduğu www.baskiltd.com ile vidalı menü ve benzeri pek çok spesifik baskı ürünü, sadece birkaç dakika içerisinde sipariş edilebilir. Pratik bir ara yüz sunuluyor ve bu sayede zahmetsize menünüzün detaylarını belirleyebilir, tasarımınızı sisteme yükleyerek sipariş oluşturabilirsiniz. Dilerseniz profesyonel tasarımcılardan da yardım alabilirsiniz. Bu şekilde işletmenize değer katarken, müşterilerinizi de memnun etmeyi başaracaksınız. Üstelik mekanınız ile bütünleşen menülerinizi, uzun yıllar boyunca kullanabilir, ekstra bir masraftan da kurtulabilirsiniz. Burada sizi karşılayacak olan profesyonel ekip ise sorularınızı cevaplandırıyor ve sipariş verme işleminizi kolaylaştırıyor. İşinizi tıpkı sizin gibi önemseyen bir adrestesiniz.

Ürün İncelemeleri