Vidalı Katalog

Fiyatı Hesaplama

(Min: 0, Max: 132)
(Min: 0, Max: 132)
Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 60,00TL
Kargo Hariç Toplam : 60,00TL


Vidalı Katalog

   Vidalı kataloglar, vida adı verilen mekanizmalar ile sayfaların oldukça sağlam bir şekilde birbirine tutunmasını sağlayan bir yapıya sahiptir. Bu durumda oldukça kalın nitelikte kağıtları dahi kuvvetli bir şekilde bir araya getirir, sağlam bir duruş sağlarken, uzun ömürlü de bir kullanımı mümkün kılar. Katalog baskı süreci öncesinde tasarım gerçekleştirilirken katalog türü seçilir ve vidalı katalog da bu aşamada bir seçenektir. Katalog basımı için hazırlık yaparken bu açıdan net olmak ve ihtiyaçlara cevap verecek bir ürünü benimsemek gerekir. Katalog baskı fiyatları ise hem katalog türüne, hem sayfa sayısına, hem de kağıt türü gibi pek çok değişkene göre farklılaşabilir. Dijital baskı katalog sahibi olma imkânın bulunduğu bu noktada ise hem makul fiyatlı hem de hızlı katalog alma imkânı var.

Vidalı Katalog Özellikleri

   Katalog & dergi kategorisinin en önemli uygulamalarından biri olan vidalı katalog baskısında, vida adını verdiğimiz mekanizmalar ile sayfaları sağlık bir şekilde bir araya getiriyoruz. A4 yatay ve A4 dikey olmak üzere iki farklı seçenekten birini tercih edip, tasarımsal süreci tamamen netleştirdikten sonra ise katalog ya da dergi, hızlı katalog baskısına gönderilebiliyor. Kaliteli görünüm, uzun ömürlü kullanım, şık ve elit bir imaj sağlayan bu seçenek, pek çok farklı sektörde tercih edilebilir ve farklı alanlarda işlevsel olabilir.

Vidalı Katalog Siparişi

   Vidalı kataloglar, dijital baskı katalog uygulamasının yapılabildiği, özel bir çeşidi ifade ediyor. Bu sayede görsel anlamdaki kaliteyi, sağlamlık ve şık duruş takip ediyor. Böylesine spesifik baskı ürünlerine sahip olmak için ise öyle çok da fazla emek harcamanıza gerek yok. Online olarak sipariş verme şansına sahipsiniz. Üstelik katalog baskı fiyatları bu şekilde son derece makul bir seviyede tutuluyor ve bütçe dostu bir tavır sergiliyor. Siparişinizin her bir aşamasında ise profesyonelliği ve tecrübesi ile size yol gösterecek bir ekip, www.baskiltd.com bünyesinde sizi bekliyor. Zahmetsizce katalog basımı yaptırabilir, hızlı katalog baskısı ile bu tür ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Sizi yormadan adresinize teslim edilen baskı ürünlerinin tadını çıkaracaksınız. Hemen sipariş sürecini başlatabilirsiniz.

Ürün İncelemeleri