Tuale Kartvizit

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 91,23TL
Kargo Hariç Toplam : 91,23TL


Tuale Kartvizit

   Bir firma, şirket veya kendi işimiz adına biriyle tanıştığımızda onlara takdim edilen ve marka bilgilerinin üzerinde kısaca yer aldığı kartvizitler, on yıllardır kullanılan bir araçtır. Günümüzde kartvizit ihtiyacı son bulmamış ve kartvizite olan talep artışı her geçen gün daha da yükselmeye başlamıştır. Hal böyle olunca markalar da kendi kimlikleri olan özel kartvizitlere ilgi göstermeye başlamıştır. 
Günümüzde kartvizitler; tasarım, baskı tekniği gibi unsurların yanı sıra baskıda kullanılan malzeme itibariyle de kişiselleştirilebilir. Kartvizit baskılarında daha düşük maliyetle sahip olunabildiği için genellikle kağıt bazlı baskılar tercih edilir. 

Tuale Kartvizitin Artıları


   Günümüzde sahip olduğumuz oldukça zengin kağıt seçenekleri sayesinde de kartvizitlerinizi özelleştirme imkanı bulabilirsiniz. Tuale kartvizitlerin baskı aşamasında, ürüne adını veren tuale kağıt tercih edilir. Özel dokusu nedeniyle tercih edilen tuale kartvizitin dokusunu detaylı olarak ürün görselinde inceleyebilirsiniz.
   Kartvizitler, markaların müşterileri için adeta birer kimlik görevi taşır ve marka adına oluşacak olan ilk izlenimde büyük görevler üstlenirler. Müşteriler marka adına kaliteli bir kartvizite tanık olurlarsa otomatik olarak markanın da kaliteli olacağı izlemine kapılırlar ve böylece markanın satışlarında olumlu bir etki gözlemlenir.Tuale kartvizitler, tam anlamıyla müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda basılan ve markanın piyasada yer alan diğer rakiplerinden ayıran, göze çarpıcı ve ele alınır alınmaz hissedilen kaliteyi sağlar.

 

Ürün İncelemeleri