Kahverengi Testliner Çanta

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 1.790,00TL
Kargo Hariç Toplam : 1.790,00TL

Kahverengi Testliner Çanta

Kahverengi testliner çantalar alışveriş merkezlerinden aşina olduğumuz çantalardır. Mağazaların logosu bulunan çantalar, alışveriş yaptıktan sonra müşteriye verilir ve müşterilerin çoğu da uzun süre bu çantaları kullanır. Kahverengi testliner çanta kurumsal bir mağazanın ilk tercih edeceği şeylerden biridir. Bu nedenle kahverengi testliner çantalar kurumsal görünüm ve reklam amaçlı kullanılır. 

Kahverengi testliner çanta fiyatları, model ve ölçülerine bağlı olarak değişebilse de maliyetin getirisi hesaplandığında karlı bir tercihtir. İnsanların günümüzde alışveriş yaptığında kendi çantasını veren mağaza ve markalara sempati duyduğu görülür. Tasarımı güzel olan kahverengi testliner çanta ile akılda kalıcı olunabilir ve tercih sebebi olma konusunda bu çantalar etkilidir. 

Kahverengi Testliner Çanta Modelleri 

Kahverengi testliner çanta modelleri genelde boyut olarak farklılık gösterir. Tasarımlar tamamen kişi ve kurumlara ait olduğu için kişiseldir fakat ebat ve görünüm benzerlik gösterebilir. Kahverengi testliner çantaların 24 x 22 x 13 cm benzeri küçük modelleri bulunur ve genelde kuyumcu, kırtasiye veya küçük ürünü bulunan çoğu işletme tarafından kullanılır. 

34 x 34 cm gibi büyük ölçüde olan modeller geniştir, yatay ve dikey olarak talep edilir. Rakiplerin önüne geçmek için tasarım fikirlerinin üzerine giden firmalar, küçük ya da büyük her model için tasarım ölçüsü belirler. Modeller içerisinde kalite ve dayanıklılık dikkat çeker. Kaliteli malzemeden üretilen kahverengi testliner çantalar daha uzun süre aşınmadan kullanmaya elverişlidir. Aynı zamanda kahverengi testliner çanta modellerinin baskısını alıcı kendi belirler ve dilediği adette talep edebilir. 

Kahverengi Testliner Çanta Alacakların Dikkat Etmesi Gerekenler

  • Marka bilinirliği ön planda olduğundan dolayı, kahverengi testliner çantaların tasarımı dikkatle ele alınmalıdır. 

  • Renk seçimi çoğunlukla stabil kaldığı için seçilen renk ve basılacak görselin ilgi çekici hatta çarpıcı olması gerekir. 

  • Kahverengi testliner çantalara marka ürünleri konulacaksa, ürünlerin boyutu göz önüne alınarak ebatlar belirlenir. Aksi halde problemler yaşanabileceği gibi profesyonel durmaz. 

  • Tasarım yapıldığında baskının çantaya uygun olması lazımdır. Tasarım ölçüsü küçültülürse kaliteli olmaz, bu nedenle çanta boyutuna göre tasarım ölçüsü belirlenir. 

  • Kahverengi testliner kağıttan elde edildiğinin kontrol edilmesi gerekir. 

  • Tasarım ürünlerde baskı onaylanmadan işlem yapılmamasına dikkat edilmesi gerekir, aksi halde beğenilmeyen bir durumla karşılaşılırsa sorunlar çıkabilir. 

 

Ürün İncelemeleri