Sıvama Menü

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 45,00TL 40,50TL
Kargo Hariç Toplam : 40,50TL


Sıvama Menü

   Sıvama menü, sıvama adı verilen uygulama ile hazırlanan menü tasarımlarını ifade eder. Bu yöntem, kendinden yapışkanlı baskılı kağıtların mukavva üzerine sıvanması ve de opsiyonel olarak selefon çekilmesi şeklinde ifade edilebilir. Oldukça uzun ömürlü kullanım vadeden bu yöntem, menü ve benzeri farklı baskı ürünlerinde tercih edilebiliyor. Ancak bununla birlikte, menü olarak kullanımında oldukça yüksek performans sergiliyor. Hem şık, hem kullanışlı, hem de göz alıcı görünüyor. Cafe ve restoran gibi çeşitli mekanlarda menü işlevi gören bu ürünler, özel bir tasarım gerçekleştirilmesi ve kaliteli görsellerin kullanılması ile birlikte benzersiz sonuçlar ortaya çıkarabilir. Sıvama menü, ihtiyaca uygun şekilde detaylandırılıp sipariş edilebilir.

Sıvama Menü Tasarımı

   Sıvama menü, özel bir uygulama sonucunda elde ediliyor. Ancak bunun öncesinde, iyi bir tasarım süreci gerçekleştirilmeli, mekâna özgü renk ve görseller ile menü tasarımı yapılmalıdır. Özel yazı fontları ile desteklenirken, verilen bilgilerin de doğruluğundan emin olmak gerekir. Eğer isterseniz tasarımınızı kendiniz yapabilir ve bu şekilde menünüzü baskıya gönderebilirsiniz. Ancak dilerseniz de profesyonel bir tasarımcıdan yardım alabilir, uygun renkler, çizgiler ve görseller ile mekanınıza özgü profesyonel bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Günümüzde böylesine benzersiz sonuçlar elde etmek, sandığınızdan çok daha kolay olabiliyor.

Sıvama Menü Siparişi

   Sıvama menü ve benzeri spesifik baskı ürünleri için, geçmişte günlerinizi harcamanız gerekebilirken, bugün şaşkınlık verecek kadar özel menü tasarımlarına birkaç dakika içerisinde vereceğiniz sipariş ile hızlıca kavuşabiliyorsunuz. Şöyle ki; www.baskiltd.com pratik bir ara yüze sahiptir ve kolayca ölçü, kağıt türü, sayfa sayısı ve benzeri detayları sisteme girmenize imkan tanır. Ardından ise mevcut tasarımınızı yükler ya da buradaki profesyonel tasarımcılardan yardım alarak tasarımınızı oluşturur ve ödeme aşaması ile birlikte, siparişinizi tamamlarsınız. Nihayetinde ise siparişiniz en kısa sürede baskıya gidecek ve ardından verdiğiniz teslimat adresine gönderilecektir. Bu durumda, ofisinizden çıkmanız dahi gerekmeden, şık sıvama menü alternatiflerine kavuşmuş olacaksınız. Üstelik çok daha fazla baskı ürünü alternatifi, bu şekilde kolayca sipariş edilebiliyor. Daha fazla bilgiye ulaşmak ve sipariş aşamasında yardım almak için ise iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Ürün İncelemeleri