Sertifika

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 75,00TL
Kargo Hariç Toplam : 75,00TL


Sertifika Baskı


   Eğitim, seminer veya belirli etkinlikler sonucunda katılan kişilerin başarılarını veya katılımlarını belgelemek adına hazırlanan ürünlere sertifika adı verilir. Genel olarak eğitim alanlarında verilmesi tercih edilen sertifikalar, hem devlet destekli hem de özel eğitim kuruluşlarının sağladığı eğitim programlarının sonunda verilebilir. Hayatımızdaki yeri bu kadar kapsamlıyken de sertifika bastırma konusu da uzun bir süredir oldukça ön plandadır.
   Sertifika bastırma işlemi esnasında müşterinin istekleri göz önüne alınarak birkaç konuda baskının özelleştirilmesi mümkündür. Baskı esnasında sertifikanın boyutları seçilebilir. Ebat konusunda A3 ve A4 olmak üzere iki seçenek mevcuttur. Ebadın ardından müşterinin ihtiyacına göre seçilebilecek bir diğer unsur ise sertifika baskı kağıdıdır. Bu konuda müşteri; 350 gr. Kuşe Kağıt, Japon Bristol Kağıdı ve Tuale Kağıt seçenekleri arasından dilediğini seçebilir ve sertifika bastırmada uygulanmasını isteyebilir. Bu seçenekler sayesinde tam olarak müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan bir sertifika baskı uygulaması gerçekleştirmek mümkündür.

Sertifika Tasarımı ve Baskı Siparişi


   Sertifika baskı uygulamasında, sertifikayı sağlayacak olan şirketin veya kurumun logosu, sloganı gibi pek çok unsur da sertifika üzerinde yer alabilir. Tasarımın son derece güzel bir şekilde yapılması gerekir çünkü katılımcıların çok uzun yıllar saklayacakları bir üründür. Bu da sertifikayı sağlayan marka veya şirketin uzun yıllar göz önünde olacağı anlamına gelir. Özenli bir tasarıma sahip olan sertifika baskıyla şirketin müşteri gözündeki değeri de artacaktır.
Sertifikalar, verilen eğitim sonrasında hemen kullanılan ürünler değillerdir. Eğitimden uzun yıllar sonra farklı bir kuruluşta da kullanılmak istenebilirler. Bu kadar uzun süreli saklanan belgeler kategorisinde oldukları için hemen eskimemeli ve yıpranmamalıdırlar. Bu sebeple de sertifika bastırma sürecinde kaliteli malzemeler kullanımına ek olarak kaliteli bir baskı yapılması da önemli bir unsurdur. Baskı sonrası elde edilen kaliteli ürünler sayesinde kurumların sağlayacağı sertifikalar çok uzun süre hiçbir şekilde deforme olmadan saklanabilir.
   Sertifika baskısı, özen ve kalite isteyen baskı ürünleri oldukları için deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli bir baskı sayesinde uzun süreli saklamaya elverişli hale gelirler. Müşterinin istediği ve sertifika sağlayacak olan kurumu temsil eden unsurlarla tasarlanmış olan sertifika baskısı, ebat ve kağıt türü gibi unsurlarla da özelleştirilebilir.

 

Ürün İncelemeleri