Şeffaf Sticker Etiket

Fiyatı Hesaplama

x
Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 60,00TL 54,00TL
Kargo Hariç Toplam : 54,00TL


Şeffaf Sticker


   Etiketler, artık hayatımızın ayrılmaz birer parçası haline geldiler. Üzerlerinde ürün, marka veya üretici bilgileri gibi pek çok unsuru barındıran etiketlerin çok farklı çeşitleri bulunur. Ürünlerin ambalajlanmasından kutulanmasına kadar birçok alanda yer alan etiket çeşitlerine bir örnek de şeffaf etiketlerdir. Bu etiket türü, plastik bazlı etiket grubunun en çok tercih edilen ürünüdür.
Bu etiketlerin en büyük özelliği şeffaf olmaları ve yapıştırıldıkları yüzeyi kapatmamalarıdır.
   Şeffaf etiketlerde diğer etiket türlerinden farklı olarak baskı aşamasında arzu edilen tasarım şeffaf malzeme üzerine basılır. Şeffaf malzeme üzerine baskı yapıldığı için tasarımın arkasında beyaz bir katman bulunmaz. Bu sayede son derece estetik etiketler elde edilmiş olur. Şeffaf sticker sayesinde kullanıldığı yüzeyin tamamen gözükmesi sağlanır ve ambalajlardaki detaylar kapanmaz. Böylece yalnızca marka, logo, ürün adı, içerikler, resim, slogan gibi istenilen baskının göz önünde olmasını sağlayan ve dikkatin tamamen bu unsurlara çekilmesine yardımcı olan bir etiket türüdür.

Şeffaf Sticker Kullanım Alanları

   Şeffaf sticker kullanım alanları da son derece geniştir. Buradaki sınır müşterinin hayal gücüdür. İstenilen her alanda her türlü tasarım için kullanılabilir, her ihtiyaca göre şekillendirilebilir. İster ürün bilgilendirmesi için ister bir reklam aracı olarak kullanıma uygundur. Tüm bu kullanım alanlarına ek olarak hobi amaçlı kullanımı da oldukça yaygındır. Müşteri kendi tasarımını şeffaf etikete aktarılabildiği için belirli konseptlerde de kullanılır. Cam, kağıt, metal, ahşap gibi çok farklı yüzey çeşitlerine kolaylıkla uygulanabilir ve her birinde çok şık sonuçlar elde edilir.
   Ayrıca şeffaf etiketler; suya, neme, güneşe de dayanıklıdır. Esneme yapmaz ve plastik bazlı olduğundan yırtılma söz konusu değildir. Bu sebepler dolayısıyla dış mekanlarda da kullanıma çok uygun bir etiket türüdür. Bu yüzden de şeffaf etiketler son derece sağlam ve şık ürünlerdir.
   Kullanıldıkları ürünlerin kalitesine kalite katan şeffaf etiketler çok dayanıklı oldukları için uzun süre kullanıma uygundur. Her türlü ürün ve yüzeyde şık sonuçlar ortaya çıkarır. Bu yüzden de hem ürün tanıtımı hem de markalar için birer reklam aracı olarak kullanılabilir. Uzun süre kullanılabildikleri için de maliyetleri oldukça düşüktür.

 

Ürün İncelemeleri