Şeffaf Kartvizit

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 1.050,00TL
Kargo Hariç Toplam : 1.050,00TL


Şeffaf Kartvizit

   Kartvizitler, iş yaşamının olmazsa olmazıdır. Hem kendini tanıtmak, hem marka bilinirliği yaratmak, hem de iletişimi kolaylaştırmak için kartvizit kullanılması şarttır. Bu durumda kartvizitlerin tasarımı da büyük önem taşıyor. Marka, şirket ya da kişinin imajını ortaya koyan bir kartvizit tasarımı, akılda kalıcı olacaktır. Üstelik müşterilerinizden geri dönüş alma oranınız da şık ve göz alıcı bir kartvizit tasarımı ile daha yüksek olacaktır. Şeffaf kartvizit ise oldukça yenilikçi ve akılda kalıcı bir seçenektir. Şeffaf kart olarak tasarlanan bu ürünler, uzun ömürlü kullanım sağlaması ile de dikkat çeker. Şeffaf kartvizit tasarlama süreci ise oldukça keyiflidir. Şeffaflığı ile şık görünen kartvizitler yaratıcı bir tasarım anlayışına oldukça uygun olacaktır. 

Şeffaf Kartvizit Siparişi Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

   Şeffaf kartvizit tasarlamak da sipariş etmek de ayrı ayrı önemli konulardır. Tasarım aşamasında göz alıcı bir görünüm için canlı renkleri tercih etmek ve okunaklı bir yazı fontu kullanmak önemlidir. Diğer taraftan şeffaf kartvizit fiyatları da bu tür detaylara göre farklılık gösterebilir. Genel olarak şeffaf kartvizit fiyatları uygun seviyelerde seyretmektedir ve karar verme sürecini kolaylaştıracak şeffaf kartvizit örnekleri, sipariş öncesi incelenebilir. Bu sayede kolayca sipariş verebilirsiniz. Önemli olan yaratmak istediğiniz imajı yansıtacak, müşterilerin dikkatini çekip, onları iletişim kurmaya teşvik edecek bir tasarımın söz konusu olmasıdır. 

Şeffaf Kartvizit Siparişi

   Şeffaf kartvizitler, ideal kartvizit ölçüsü olan 5 x 8 cm ölçüsünde hazırlanırlar ve 400 mikron asetat üzerine baskı yöntemi ile hazırlanırlar. Bu sayede standart bir kartvizit ölçüsü, kaliteli bir baskı ile elde edilmiş olur. Farklı görünümü ile sizi de farklı kılacak olan tasarımı, günümüzde online alışveriş seçenekleri ile satın alabilirsiniz. www.baskiltd.com ve ekibi, kaliteli bir baskı hizmeti vermek üzere çalışıyor. İnternet üzerinden satın alabilecekleriniz arasında artık şeffaf kartvizit örnekleri de var. Ayrıca şeffaf kartvizit fiyatlarının cazip düzeylerde olması da dikkat çekicidir. Eğer siz de şeffaf kartvizit tasarlamışsanız ya da profesyonellerden destek alarak tasarımınızı hazırlamışsanız, burada doğrudan baskıya gönderebilirsiniz. Farklılığı ile adınızdan çok söz ettirecek tasarımınız, adresinize teslim şekilde gönderilecektir. 

 

Ürün İncelemeleri