Şeffaf Davetiye

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 5.000,00TL
Kargo Hariç Toplam : 5.000,00TL

Şeffaf Davetiye

Şeffaf davetiyeler düğün, kına, sünnet düğünü ve birçok özel gün için kullanılabilecek davetiye çeşitlerindendir. PVC, aydınger ve pleksi benzeri malzemelerden üretilen ve arkasını gösteren şeffaf nitelikte bulunan davetiye, kişisel olarak tasarlanabilen yapıdadır. Son dönemlerde mühürlü şekilde kullandığı görülen ve davetiyelere hoş bir hava katan modeller dikkat çeker. 

Şeffaf davetiye üzerine çeşitli baskı teknikleri kullanarak şık ve modern tasarımlar elde edilebilir. Kişiselleştirilmiş davetiyeler belirlenen adetlerde ve ölçülerde alıcısını bularak, özel günlerden önce dağıtıma hazır hale getirilir. Sadeliğe önem verenlerin tercih ettiği şeffaf davetiye, modayı yakalamak isteyenlerin ilk tercih ettiği modellerden biridir. 

Şeffaf Davetiye Tasarımı

Şeffaf davetiye bükülebilen ama kırılmayan özellikler barındırır. Arkası gözüken şeffaf davetiye üzerine son derece şık yazı stilleri kullanılarak istenilen görseller kullanılabilir. Davetlilerin uzun yıllar saklayabileceği davetiyeler, özel günlerden kalan bir anı olduğu için tasarımları dikkatle ele alınmalıdır. Kullanılacak renk ve kesim türünü alıcı tamamen kendisi seçebilir ve uygulanan baskı yöntemleri ile profesyonel çözümler sunulur. 

Şeffaf davetiye çeşitleri, üzerindeki yazı rengine göre farklılaşır. Yazı stili ve rengi tamamen isteğe bağlı olarak ayarlanır ve kişiselleştirilebilir. Altın, gümüş ve yaldızlar davetiye üzerine uygulanabilir ve şeffaf buğulu ürünün arkasında da yazılar belirgindir. Sade ve modern tasarım fikirlerinden biri olan şeffaf davetiye kapakları farklı renk ve pencereli olarak seçilebilir. Davetiye kapaklarının, iç yapısına uygun olması bütünlük açısından hoş bir görünüm elde edilmesinde etkili faktörlerdendir. 

Şeffaf Davetiye Fiyatları

Davetiyeler zevk ve isteklere göre bambaşka modellerle karşınıza çıkar. Şeffaf davetiyeler son dönemlerde popüler olmuş, şık tasarımların yapılabildiği modellerdir. Şeffaf davetiye fiyatları uygulanması istenen baskı, yazı stili, boyut ve adet özellikleri ele alınarak belirlenir. Uygun fiyatlarla bulabileceğiniz şeffaf davetiye, diğer davetiyelere oranla daha fazla tercih edildiği için alıcılara biraz daha maliyetli gelebilir. 

Modern çizgilerin yer alabileceği şeffaf davetiyeye eklenecek her özellik fiyatını değiştireceğinden tasarımın dikkatlice ele alınması gerekir. Şeffaf davetiye üzerine basılacak yazı rengi ile kapak rengi ve üzerindeki yazının uyumlu olması beklenir. Renklerin uyumlu olması halinde ortaya etkileyici ve hoş bir manzara çıkacağı için ek malzeme veya eklemelere ihtiyaç duyulmadığı görülür. 


 

Ürün İncelemeleri