PVC Menü

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 45,00TL 40,50TL
Kargo Hariç Toplam : 40,50TL


PVC Menü

   PVC menü, basit bir tanım ile mevcut menü tasarımının PVC kaplama uygulaması ile daha uzun ömürlü ve şık hale getirilmesidir. Bu işlem, tasarımı adeta bir koruma katmanı ile sarar ve çeşitli deformasyonlara karşı korur. Bu durumda hem uzun süre sorunsuzca kullanılabilen, hem de renklerinin canlılığını yitirmeyen bir menüye sahip olunmuş olur. PVC menü, farklı ölçülerde tasarlanabiliyor. Yani A3, A4 ve A5 gibi farklı ebatlarda uygulanabiliyor. Bunun yanı sıra farklı detaylar ile desteklenip, özel nitelikli bir ürün haline de getirilebiliyor. Burada önemli olan müşterilere hitap eden özel bir tasarım hazırlamak ve bunu PVC sağlamlığı ile desteklemektir.

PVC Menü Özellikleri Nelerdir?

   PVC menü, birbirinden farklı ölçülere sahip olabilir. A3, A4 ve A5 boyutlarında tasarlanabildiği gibi PVC uygulaması da tek yüze ya da her iki yüze birden uygulanabilir. Bu tamamen tasarımın niteliği ile ilgili bir durum olacaktır. Menünün her iki tarafı da kullanılıyor ve özel bir tasarım ile sunuluyorsa, her iki tarafından PVC olması tercih edilir. Ancak bununla birlikte farklı seçimler yapılabiliyor. Diğer taraftan isteğe göre kırım yapılabilir ya da kırımsız olarak tasarım baskıya gönderilebilir. Böylece istenilen adette baskı alınarak, uzun ömürlü bir menü elde edilmiş olacaktır.

PVC Menü Siparişi

   PVC menü, kalitesi ile dikkat çekerek, pek çok farklı mekanın tercihi oluyor. Cafe ve restoranların ilgi gösterdiği bu menü alternatifi için çokça emek vermenize ise gerek yok. İnternet üzerinden halledilebilen baskı süreçlerinden biri olarak www.baskiltd.com bünyesinde sunuluyor. Yani tasarımınızı hazırlayıp, buradan tüm ölçü ve benzeri detayları seçip sipariş verebilirsiniz. İsterseniz ise tasarımcı desteği de alabilir, daha da profesyonel sonuçlar yakalayabilirsiniz. İnternet üzerinden verilen siparişlerin yenilikçi bir boyutu olarak sunulan bu hizmet, sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Ancak hızlıca baskıya gönderilen ve ardından da adresinize ulaştırılan baskı ürünleri, hayatınızı kolaylaştırıp, müşterilerinizin beğenisini kazanacak. Detaylı bilgi almak, profesyonel bir desteğe ulaşmak ve sorularınıza cevap bulmak için ise iletişim bilgilerini kullanabilir, destek alabilirsiniz. Şık baskı ürünlerini temin etmek, artık işte bu kadar kolay!

Ürün İncelemeleri