Poster

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 53,50TL 48,15TL
Kargo Hariç Toplam : 48,15TL


Poster Baskı


   Büyük kitlelere ulaşmak için baskı ürünlerinin ve tanıtım araçlarının gücünden faydalanmak şart. Bu alanda ön plana çıkanlardan biri olan posterler ise dikkat çekici, benzersiz olarak tasarlanabilen, basit ama etkinliği oldukça büyük olan seçeneklerdir. Poster tasarımları, ön plana çıkarılmak istenen özellikleri temel alabilir ve bu sayede istenilen imajı yaratabilir. Kısacası poster baskı hazırlama sürecinde, marka ya da firma imajı önem taşır. Nasıl bir imaj istiyorsanız ya da neyi ortaya koymak istiyorsanız, onu yansıtabilirsiniz. Afiş tasarım süreci, tam olarak bu sebeple önem taşır ve iyi bir tasarımcıya ihtiyaç duyulur. İyi bir poster baskı tasarımı hem dikkat çekici olmalıdır, hem istenen mesajı verebilmelidir. 

Poster Baskı Seçenekleri

   Posterler, farklı alanlarda, farklı amaçlarla kullanılabilir ve bu durumda posterler farklı seçenekler olarak karşımıza çıkabilir. Organizasyonlara bağlı olarak kullanılabildiği gibi kurumsal gayelerle de poster hazırlanarak kullanılabilir. Poster hazırlama sürecinde karşımıza çıkan önemli bir özellik ise ürün seçenekleridir. Ürün seçenekleri olarak iki farklı kağıt türü sunulur. Bunlar 170 gr. kuşe kağıt ve 115 gr. kuşe kağıttır. Poster baskı çalışmalarında bu seçenekler kullanılabilir. Afiş boyutları ise konumlandırılacağı alana göre tespit edilebilir. Yani özel ölçüler tercih edilebilir. Bu tür detayları tasarım ekibi ile iletişim kurarak netleştirebilirsiniz. Tasarıma karar verilmesinin ardından ise siparişinizin baskıdan çıkıp adresinize gönderilmesini bekleyeceksiniz. 

Poster Baskı Tasarımı ve Siparişi


   Poster baskı tasarımları, markaların, şirketlerin, organizasyonların ve çeşitli özelliklerin ön plana çıkarılmasını sağlayabilir, geniş topluluklara kolayca ulaşmayı sağlayarak, bilinirliği artırabilir. Bu sebeple de afişlere özel bir önem verilmesi gerekiyor. Bu tür ürünlere günümüzün en başarılı imkanlarından biri olan internet üzerinden alışveriş fırsatı ile kolayca sahip olunabilir. www.baskiltd.com afişler ve benzeri sayısız baskı ürününü online olarak sunuyor. Burada ihtiyacınız olan baskı ürünleri seçecek, tasarım özelliklerini netleştirecek, gerekirse tasarım ekibinden destek alacak ve ödemeyi gerçekleştirerek sipariş verebileceksiniz. Siparişinizin baskıdan çıktıktan sonra hızla adresinize gönderilmesi ise hem iş yükünüzü hafifletecektir, hem de size zaman tasarrufu sağlayacaktır. Geçmişte baskı süreçlerinin ne kadar yoğun ve yorucu olduğu düşünülecek olursa, günümüzde bu fırsat reklam afiş süreçlerinin inanılmaz bir kolaylık olmasını sağlıyor. 

 

Ürün İncelemeleri