Not Defteri

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 66,20TL
Kargo Hariç Toplam : 66,20TL


Not Defteri

   Baskı ürünlerine baktığımızda, baskı çalışmalarını incelediğimizde kurumların en çok kullandığı tanıtım ürünlerinden birinin not defteri olduğu görüyoruz. Çünkü hangi yaşta olursanız olun, hangi mesleğe sahip olursanız olun not defterine ihtiyaç duyarsınız. Bu da demek oluyor ki, eğer bir tanıtım faaliyeti içerisine girilecekse, insanlara en kolay ulaşma şekli not defteri olabilir. Çünkü sürekli el altında olan, çeşitli çalışma alanlarında dolaşıp çok fazla insanın gözü önünde bulunan not defterleri, hem marka bilinirliği için caziptir, hem de istenilen ideal imajı ortaya koyabilir. Özellikle spiralli not defteri, oldukça kullanışlı bir seçenektir ve çokça tercih edilir. A5 not defteri seçimi ile birlikte, daha fazla insana kolayca ulaşılabilir.

Not Defteri Özellikleri

   Kullanışlılık arz eden bir not defterinin, cepte ya da çantada taşımak için ideal bir boyutta olması gerekir. Bir ajandadan farklı oldukları için a5 not defteri ideal bir seçimdir. Diğer taraftan yine kullanışlılık sağlaması maksadı ile spiralli not defteri yaygın olarak tercih edilir. Bu şekilde kişiler için daha pratik, daha cazip olacak ve bu sebeple de vazgeçilmez ürünler olacaktır. Yani uzun ömürlü bir kullanım, daha fazla insana ulaşma fırsatı… Tasarımda ise hem şık, hem dikkat çekici detaylar ön plana çıkmalıdır. Dikkat çekici renkler, her sayfada yer alan marka ya da firma bilgileri gibi detaylar önemlidir. Bu sayede her bir sayfada ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz.

Not Defteri Siparişi

   Not defterleri, reklam ve tanıtım hedefleri olan firmalar için cazip bir baskı seçeneğidir. Bu tür ürünler üzerine gerçekleştirilen baskılar, sadece tasarımları ile dikkat çekmez, aynı zamanda kullanışlılığı ile de ilgi görür. Dolayısıyla bu tür ürünler, varlığınızı ortaya koymak ve markanızı vurgulamak için caziptir. Sipariş vermenin kolay olması ise zaman kaybının da önüne geçtiğinden not defteri ile tanıtım faaliyetleri her zaman bütünleşir. www.baskiltd.com sayesinde tasarımdan siparişe tüm süreci internet üzerinden yönetebilirsiniz. Yani pratik bir şekilde sipariş verebilir ve en kısa sürede siparişinizi kapıda teslim alabilirsiniz. Üstelik kolayca iletişime geçebileceğiniz bir ekip, kaliteli baskı imkanı, hızlı baskı fırsatı ve çok daha fazlası ile birlikte…

 

Ürün İncelemeleri