Tel Dikiş Menü

Fiyatı Hesaplama

(Min: 0, Max: 48)
(Min: 0, Max: 48)
Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 60,00TL
Kargo Hariç Toplam : 60,00TL


Tel Dikiş Menü Basımı

   Cafe ve restoranlarda, mekanın tarzı ile bütünleşirken, müşterilerin ilgisini de çekmeyi başaran bir menü basımı tercih edilmelidir. Bununla birlikte uzun ömürlü kullanımı mümkün kılan, kaliteli de bir ürün olmalıdır. Tel dikiş ile sağlamlaştırılmış, kaliteli baskı ile desteklenmiş ve özel tasarımı ile benzersiz hale gelmiş menü seçenekleri, tam anlamı ile mekanın imajını ortaya koyar ve müşterilerden tam not alabilir. Bu yüzden de tel dikiş menü seçenekleri, iyi bir tasarım ile birlikte tercih edilmelidir. Bu süreçte sizi menü tasarımınızı özelleştirmeye yöneltecek seçenekler karşılayacak. Hem tasarımsal farklılıklar, hem ölçü ve malzeme çeşitliliği ile şık sonuçlara ulaşılabilir.

Tel Dikiş Menü Özellikleri

   Tel dikiş menü, adı üzerinde tel dikiş tekniği ile sayfaların bir araya getirilmesini ifade eder. Ancak bu tekniği farklı ölçülerde ve türlerde kağıtlar ile birlikte kullanabiliriz. A4 ve A5 başta olmak üzere özel ölçüler de benimsenebilir. Diğer taraftan mat ve parlak olmak üzere farklı kağıtlar tercih edilebilir. Seçilecek sayfa sayısına göre net bir hesaplamaya gidilebilir ve maliyet ortaya konulabilir. Tel dikiş menünün teknik özelliklerinin yanı sıra tasarımsal özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Renkler dikkat çekici olmalı, yazı fontu okunaklı olmalı, görseller net ve çarpıcı olmalı ve kaostan uzak bir tasarım benimsenmelidir.

Tel Dikiş Menü Siparişi

   Tel dikiş menü sipariş etmek ise tahmininizden de kolay olabilir. İnternetten alışveriş yapamadığımız önemlerde oldukça zaman alıcı bir iş olmasına karşın, günümüzde istediğiniz baskı ürününü, tüm özelliklerini internet sayesinde online olarak belirleyip sipariş edebilirsiniz. En hızlı şekilde basımı yapılan menüler de bu sayede hızlı bir şekilde adresinize gönderilir. Nihayetinde menü gibi mekanınızın önemli bir parçasını, ekstra emek harcamadan kolayca temin etmiş olursunuz. Mümkün olan en uygun fiyatların sunulduğu www.baskiltd.com, ayrıca size tasarımdan siparişe tüm süreçte profesyonel bir destek sunuyor. Alanında uzman kişileri bir araya getiriyor ve iletişim bilgilerini kullanarak kolayca sorularınıza cevap alabilirsiniz. Mekanınızı güzelleştirecek, tarzına uygun, müşterilerin de beğenisini kazanacak bir menüye, işte bu kadar kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Ürün İncelemeleri