Masa Kartı

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 45,00TL 40,50TL
Kargo Hariç Toplam : 40,50TL


Masa Kartı

   Masa kartı
, çeşitli yönlendirmeleri barındırır ve organizasyon sürecini destekler. Çoğu zaman çeşitli organizasyonlarda, örneğin düğün masa kartı olarak karşımıza çıkan bu tür baskılı ürünler, misafirlerin yerleşiminde kolaylık sağlayabilir. Diğer taraftan masa isimliği olarak kullanılabilir ve menüyü de içerebilir. Kısacası çeşitli bilgilendirme ve yönlendirme içeriklerini kişiler ile paylaşan, kullanışlı ürünlerdir. Masa menüsü olarak kullanılan bu tür ürünleri oldukça yaygın bir şekilde görüyoruz. Bu tür kartlar oldukça pratik bir çözüm olduğundan, sıklıkla tercih edilirler. Hem çeşitli organizasyonlarda, hem de restaurant gibi çeşitli mekanlarda tercih edilebilirler. Bununla birlikte konu tasarım sürecine geldiğinde, kullanım amacının ötesinde çeşitli özellikler ön plana çıkar.

Masa Kartı Özellikleri

   Masa kartı, kullanım amacına göre düğün masa kartı ya da masa menüsü ve benzeri isimlerle anılabilir. Buna göre de farklı tasarımlar ile hazırlanabilir ve farklı renkler kullanılabilir. Kağıt çeşitliliği, önemli bir belirleyicidir. Genellikle şık görünüme sahip olmaları sebebi ile 350 gr. Mat Kuşe, 350 gr. Parlak Kuşe, ya da Japon Bristol Kağıdı tercih edilir. Tasarımda ise dikkat çekici olması, dinamik görünümü ile ön planda bulunması ve de canlı renklere sahip olması önemseniz. Bu tür bir tasarım masa isimliği olarak kullanışlı olacak, görevini fazlası ile yerine getirecektir. Aksi halde sönük kalabilir ve misafirlerin dikkatinden kaçabilir.

Masa Kartı Sipariş Etmek

   Masa kartı ya da masa isimliği olarak anılan bu tür spesifik baskı ürünlerini sipariş etmek için online yöntemleri kullanabilirsiniz. Hem pratik hem de kaliteli bir seçenek olarak www.baskiltd.com karşınızda. Buradan düğün masa kartı siparişinizi verebilir, zahmetsizce kapıda teslim alabilirsiniz. Yani bu sipariş için çok zaman harcamak zorunda kalmaz, çok emek de harcamaz ama şık sonuçlar elde edebilirsiniz. Söz konusu organizasyonunuzu sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online sipariş verme sürecinin herhangi bir aşamasında sorun yaşarsanız, size yardım edecek, profesyonelce bir hizmet sunacak ekip, hemen parmaklarınızın ucunda. İletişim bilgilerini kullanarak ekip ile iletişime geçebilirsiniz ve detaylı bilgi alıp, işleminizi tamamlayabilirsiniz. Pratikleştirilmiş ara yüzü ile işinizi kolaylaştıran sistem, baskı ürünlerini sipariş etmenin en keyifli halidir. 

 

Ürün İncelemeleri