Mantar Bardak Altlığı

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 45,00TL
Kargo Hariç Toplam : 45,00TL


Mantar Bardak Altlığı

   Bardak altlığı, en geniş kullanım alanına sahip baskı ürünlerinden biridir. Restaurant, cafe ve benzeri yerlerin yanı sıra bar, otel, havayolları ve hatta şirketlerde dahi bu tür ürünler kullanılabiliyor. İşte bu geniş kullanım alanı, mantar bardak altlıklarını birer tanıtım aracı haline getiriyor. Üzerinde marka, şirket bilgisi, logo, slogan ve benzeri yer alan tasarımlar, oldukça geniş bir kitleye hitap edebiliyor. Bardak altlığı modelleri arasından seçim yaptıktan sonra tasarıma karar vererek, siz de marka bilinirliğinize katkı sağlayabilirsiniz.

Bardak Altlığı Modelleri


   Ofislerde, evde ve barlarda rahatlıkla kullanılabilen, daha pek çok alanda kendine yer edinebilen mantar bardak altlıkları, kullanım alanına göre tasarlanabilir. Temelde, bahsettiğimiz üzere mantar bardak altlığı olarak sınıflandırılan ürünler, 10 cm çapında mantarlarla pratik bir ürüne dönüşebiliyor. Bu şekilde sunulan alternatifler, şık baskılar ile tamamlanıyor ve spesifik tasarımlar, dinamik renk ya da tasarım çizgileri ile destekleniyor. Bu sayede bardak altlıklarının kullanıldığı her alanda marka ya da firmanızın da bilindiğinden emin oluyorsunuz.

Mantar Bardak Altlığı Siparişi

   Mantar bardak altlığı
, pratik tanıtım araçlarından biridir. Kullanışlılığı ile de pek çok ürünü geride bırakabilir. Bu yüzden tercih edilen ürünlerin tasarımı ise oldukça önemli bir konu… Dikkat çekici olması en önemli unsurlardan biridir. Diğer taraftan renkler, sloganlar, iletişim bilgisi, logo ve dahası ile desteklenebilir. Tasarımınızı isterseniz kendiniz yapın, isterseniz de bir profesyonel ile çalışın. Hatta isterseniz www.baskiltd.com ekibinden yardım alın. Tasarımı netleştirdikten sonra ise yine bu adresten sipariş oluşturabilişiniz.  Tasarımınızı sisteme yükleyip, istenen özellikleri belirledikten sonra, istediğiniz adette sipariş edebilirsiniz. En kısa sürede tamamlanıp baskıdan çıkan ürünler adresinize kargolanacaktır. Tüm bu süreç içerisinde destek almak isterseniz ise profesyonelliği ile yanınızda olacak ekipten yardım isteyebilirsiniz. Bunun için iletişim bilgilerini kullanmanız yeterli…

 

Ürün İncelemeleri