Magnet

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 91,00TL 81,90TL
Kargo Hariç Toplam : 81,90TL


Magnet


   Bir markanın ya da şirketin bilinirliğini artırmak için logo, iletişim bilgisi, slogan ve benzeri detaylarını göz önünde bulundurmak gerekir. Bunun için ise çeşitli stratejiler geliştirilir ve farklı pazarlama taktikleri uygulanabilir. Baskı ürünleri arasında özel ve önemli bir yere sahip olan magnetler ise logo ve benzeri için harika birer alan oluşturur. Üstelik bunun yanı sıra fotoğraflar da magnet üzerine basılarak, çeşitli özel günlerin anısına tasarlanabilir. Fotoğraf magneti, özel kesim magnet; markalar, şirketler, kurum ve kuruluşlar için cazip bir tanıtım ürünü olduğu gibi, kişilerin özel günleri için de bir hatıra olabilir. Düğünlerden, doğum günlerine kadar farklı zamanları hatırlatacak tasarımlara sahip olabilir. 

Magnet Siparişi Öncesinde


   Yapışkanlı magnet
, pratik ve şık bir üründür. Bu özelliğinin yanı sıra baskıya uygun bir malzeme olması sebebi ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Fotoğraf magneti tanımlaması da kullanım alanlarını işaret ediyor. Magnet siparişi öncesinde ise ev ve ofis gibi kullanım alanlarına sahip olan ürünün tasarımını kontrol etmeli ve emin olmalısınız. Ardından doğru ebatı seçmelisiniz. Yapışkanlı magnet ebatları, 5x8 cm, 6x8 cm, 6x9 cm ve 4x7 cm olarak sunulmuştur. Ayrıca 1000 adet üzeri magnetlerinizi dilediğiniz şekilde kestirerek özel kesim magnet siparişi oluşturabilirsiniz. Bunlardan uygun olan ölçüyü seçmelisiniz. Magnetinizin üzerinde yazı varsa, okunaklı bir font tercih etmelisiniz. Ayrıca son olarak magnet fiyat bilgisini öğrenmeli, buna göre planlama yapmalısınız. Bu sayede hayal kırıklığı yaşamaz, sorunsuzca siparişinize kavuşursunuz.
 
Magnet Siparişi


   Fotoğraf magneti, birbirinden farklı amaçlarla kullanılabilir. Çünkü özel bir tasarım ve kaliteli bir baskı ile hazırlanabilir. Yapışkanlı magnet adını da alan bu ürün grubunu, kolayca sipariş edebilirsiniz. Özel tasarım özelliğinde olmasına karşın, teknolojinin bize oturduğumuz yerden alışveriş yapma imkanı tanıması ile birlikte online olarak sipariş edilebiliyor. www.baskiltd.com hızla, istediğiniz tasarımda, kalitesi ile dikkat çeken magnetlere ulaşmanızı sağlıyor. Bunun için sadece internet bağlantısına ihtiyacınız var. Hemen sipariş verebilirsiniz ve hızlı bir şekilde baskı ürünlerinizin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca hem sipariş verme sürecinde hem de tasarım sürecinde ihtiyaç duyduğunuz profesyonel desteğe de burada kolayca ulaşabilirsiniz. Magnet fiyat bilgisi ve çok daha fazlası için iletişim bilgilerini kullanmanız yeterli.

 

 

 

Ürün İncelemeleri