Lüks Kartvizit

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 228,75TL 205,88TL
Kargo Hariç Toplam : 205,88TL


Lüks Kartvizit

   Firmaları, yaptıkları işleri ve firma hakkındaki kısa bilgileri içeren ve iş dünyası için vazgeçilmez birer parça haline gelen kartvizitler, eskiden sahip olduğu önemi günümüzde de hala koruyor. Marka için hem ilk izlenimi sağlayan hem de hakkındaki kısa bilgileri içeren kartvizitlere her geçen gün yeni bir tür ekleniyor. Bu türlerden bir tanesi de kartvizit için gerekli her bir özelliği kendisinde barındıran lüks kartvizitlerdir.
   Lüks kartvizitler, sağlamlık açısından neredeyse en sağlam kartvizitlerdir diyebiliriz. Bu kartvizitlerde kullanılan teknik sebebiyle diğer kağıt bazlı kartvizitlerden daha dayanıklı hale gelirler. Kısaca tarif etmek gerekirse lüks kartvizitler, iki adet standart kartvizitin üst üste koyularak yapıştırılması ve renkli bir ara kat eklenmesiyle elde edilen bir modeldir. Bu da, lüks kartvizitlerin, standart bir kartvizitin iki katından fazla bir kalınlığa sahip olduğu anlamına gelir. Bu birleşmede sıvama tekniği kullanıldığından dolayı ara katlı sıvama kartvizit adını da almıştır. Bu teknikle standart kartvizitlere kıyasla yüksek dayanıklılığa sahiptirler. Kolay kolay deforme olmazlar. Böylece uzun yıllar kullanılmaya oldukça uygun kartvizitlerdir. 

Lüks Kartvizitin Artıları


   Kendi markanız ya da şahsınız için özel olarak bastırdığınız lüks kartvizitler sayesinde müşterilerinizin sahip olduğu bir yığın kartvizit arasında kaybolmayıp kolayca seçilebileceksiniz çünkü standartların dışında, daha kalın bir kartvizit sahibi olacaksınız. Lüks kartvizitlerinizi kendi adınıza özelleştirmenin bir diğer yolu ise iki kartvizit yapıştırılırken hangi ara kat rengin kullanılacağını seçebilirsiniz. Bu renk; isterseniz markanız ile özdeşleşen renk, isterseniz de müşterinin dikkatini daha çok çekeceğini düşündüğünüz bir renk olabilir. Burada tercih tam olarak müşteriye aittir. Sıvama kartvizitin sağladığı ara kat rengini seçme imkânıyla hem daha özgün hem de daha sağlam kartvizitlere sahip olmanın ayrıcalığına erişmiş olacaksınız.
   Markanın diğer rakipleriyle içinde bulunduğu piyasada büyük bir fark yaratmasına sebep olacak sıvama kartvizitler, müşterilere pek çok imkanı bir arada sağlayan bir kartvizit türüdür. Kalın, kaliteli ve sağlam yapıları sayesinde kartvizitlerinde hem kalite hem de dayanıklılık isteyen müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alırlar. Ara katlı sıvama kartvizitler, markanın veya şirketin sahip olduğu tanınırlığını da bir adım öne taşıyacaktır.

 

Ürün İncelemeleri