Size özel belirlenmiş kullanıcı adınız: (e-posta adresiniz) ve şifrenizi: (coldwell) kullanarak panele girişinizi                                                                                                                        sağlayın.


                            
       Hesabım bölümünden, Şirket Alanı 'na tıklayarak şirket alanlarının yazılı olduğu sayfayı açın.


                 

        (?) lerindeki yazım talimatları ve açıklamalardan yardım alarak formu doldurun, isteğinize göre, kartvizit ve afişlerde kullanacağınız fotoğrafınızı yükleyin ve Gönder'e tıklayarak bilgilerinizi kaydedin.
       Şirket Alanına bilgilerinizi kaydettikten sonra, Coldwell Banker 'ın hazır tasarımlarının bulunduğu ürünlerin sipariş sayfasında, hazır tasarımları incele bölümüne tıklayarak kurumsal formattaki tasarımların size özel kişiselleştirilmiş halini bulacaksınız.                                                                   bkz. Coldwell Banker kurumsal tasarımlar          Şirket Alanında doldurduğunuz formadaki bilgiler, tasarımızda hazır bir şekilde yerleşmiş olarak ekrana gelecek. Bu bilgiler üzerinde dilediğiniz değişiklik ve düzenlemeleri yapabilir, PDF ön izlemesi indirebilir, ve devam ederek siparişinizi       tamamlayabilirsiniz.
              Aynı düzenleme, Coldwell Banker kurumsal tasarımlarının olduğu diğer tüm ürünlerde de otomatik olarak gerçekleşecektir.(bkz. afiş / branda)