Kraft Kartvizit

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 60,00TL
Kargo Hariç Toplam : 60,00TL


Kraft Kartvizit 

   Kartvizitler
, firmaların tanıtımında kullanılan en doğal ve düşük maliyetli yöntemlerin başında yer alır. Dijitalleşmenin artmasına rağmen uzun yıllardır hiçbir şekilde önemi kaybetmediler. İş dünyasının olmazsa olmaz parçalarıdır ve hem kurumsal hem de bireysel kişiler tarafından marka bilinirliğini arttırmak için sıkça tercih edilirler. Bu kadar rağbet görmeleri sebebiyle kartvizitler tasarımlarla ve kullanılan malzemelerle her geçen gün daha da kişiselleştirilebilir hale geliyorlar. Bunun örneklerinden biri de sıkça tercih edilen kraft kartvizitlerdir.
   Bu özel baskı türünde 300 gr. kraft kartvizit kağıdı ya da sıvanmış 700 gr. kartvizit kağıdı kullanılır. Kraft kağıt, kendine özgü bir dokuya ve renge sahiptir. Kraft kartvizitlerin doğal rengi ise kahverengidir. Diğer kağıt baskı kartvizitlerden farklı bir dokuya ve renge sahip oldukları için daha dikkat çekici ürünlerdir. Farklı ve özgün bir kartvizit isteyen müşteriler tarafından oldukça tercih edilen bir türdür. Kraft kartvizitler diğer kartvizit boyutlarıyla aynıdır ve taşınma kolaylığı sağlar. 

Kraft Kağıt Kartvizitin Avantajları


   Tüm bu şıklığına ek olarak Kraft kağıt kartvizitin tercih edilmesinin başka sebepleri de vardır. Bu kartvizitlerde kraft kağıt türü kullanılır. Bu kağıt ise diğer tür kağıtlarla kıyaslandığında çok daha kalın ve dayanıklıdır. Normal kağıtlardan daha uzun süre deforme olmadan kullanılabilir. Kağıt kartvizitlerde karşılaşılan ve müşterileri en hoşlanmadığı sorun kartvizitlerin kenarlarının kullanıma bağlı olarak kıvrılmasıdır. Bu sorun kartvizitin tüm şıklığını yok eder. Fakat Kraft kartvizitlerde kullanılan kalın kraft kağıdı sebebiyle bu sorun ortadan kalkar ve yıllar boyunca sağlam, şıklığından ödün vermemiş bir kartvizit sahibi olunur. Dayanıklılığına ek olarak Kraft kartvizitler, sahiğp oldukları yüzey rengi sayesinde baskı sonrasında dikkat çekici kartvizitler haline gelirler.
   Klasik kağıt kartvizitlerden daha orijinal ve yenilikçi bir seçenek arayanlar için Kraft kartvizitler oldukça uygundur. Şıklığı ve kaliteyi bir araya getirmesinin yanı sıra Kraft kartvizitler, aynı zamanda tercih edilen tasarımla da birleşince dikkat çekicidir. Markanın tanıtımını sağlarken şıklık arayanlar ve kağıt bir ürünün sahip olabileceği en fazla dayanıklılığı isteyen müşteriler için Kraft kartvizitler vazgeçilmez bir üründür.

 

Ürün İncelemeleri