Kraft Çanta

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 1.790,00TL
Kargo Hariç Toplam : 1.790,00TL

Kraft Çanta

Farklı ve ilgi çekici çantaların başında gelen Kraft çantalar, her kesimin yaratıcı fikirler ortaya koymasında etkilidir. Kraft kağıdından elde edilen çanta, hediyelik olarak kullanılır ve oldukça da sevilir. Baskı teknolojisi ile yaratıcılığın ön plana çıkarılabildiği çantalar ile tarzınızı belirleyerek, çekici tasarımlar yaratılabilir. Burgu veya büküm saplı olabilen Kraft çantalar, geri dönüştürebilir kağıttan üretildiği için çevre dostudur. 

Bazı firmalar çok adette talep ederek Kraft çantaları plastik poşetler yerine kullanır ve müşterilerine dönüştürülebilir çantalardan vererek hem şık hem de doğaya karşı duyarlı olduklarını gösterirler. Aynı zamanda Kraft çantaların üzerine yapılan baskı tasarımları ile firmalar istedikleri tasarımlarda görsel ve yazıları bastırarak, kendi markalarının reklamını yapabilir. 

Kraft Çanta Çeşitleri

Kraft çantalar baskılı veya baskısız olarak üretilir. Marka ismi veya görsel seçimi iletilmez ise çantalar düz bir şekilde kullanılır. Sap kısımları firma isteğine bağlı olarak çantaya birleşik biçimde olabilir ya da sap kısmı ip şeklinde üretilebilir. Kese kağıdı boyutundaki Kraft çantalar genellikle en çok talep edilen boyutlardır fakat tamamen alıcının isteğine bağlı olarak ölçüler ayarlanabilir. 

Kraft çanta hazırlama aşamasında, belirtilen ölçüler ele alınarak Kraft kağıdından üretim gerçekleşir. Burgu saplı çanta talep edildiyse bu üretim aşamasında direkt olarak çantayla birlikte ortaya çıkar. Kraft çantaların farklı renk ve farklı sap renkleri bulunabilir. 

Kraft Çanta Kullanmanın Faydaları

Kağıt çantalar arasında Kraft kağıdından imal edilen Kraft çantaları firmalar senelik maliyeti ne olursa olsun kullanmaya devam eder. Kraft çanta fiyatları adet ve ölçüsüne göre değişebildiği gibi orta ölçekli işletmelerin dahi tercih ettiği ürünler arasındadır. Maliyeti uygun ve ekonomik olan Kraft çantanın ayrıca birçok avantajı vardır.

  • Maliyetleri uygundur ve işletmeler tarafından bütçe dostu olarak görülür. 

  • %100 çevre dostu olan Kraft kağıtlarından üretilen çantalar plastik poşetten çok daha şık durur. 

  • Müşterilerin plastik poşetlerden daha çok ilgi duyması sebebiyle markalar Kraft çanta kullanarak isimlerini her yerde duyurabilir. 

  • Kraft çantalar dayanıklıdır, bu nedenle uzun dönemli kullanım imkanı sunar. 

  • Tasarım yapılabilir, tasarım ne kadar güzel olursa marka prestiji o denli artabilir. 

  • Ürün ağırlığı ne olursa olsun seçilen ebat doğru olduğu takdirde, ürün taşıma kapasitesi oldukça yüksektir. 


 

Ürün İncelemeleri