Tel Dikiş Kitapçık

Fiyatı Hesaplama

(Min: 0, Max: 48)
(Min: 0, Max: 48)
Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 50,00TL
Kargo Hariç Toplam : 50,00TL


Tel Dikiş Kitapçık

   Kitapçık olarak nitelediğimiz, birkaç sayfalık baskı ürünleri, çeşitli sebepler ile hazırlanabiliyor. Bazen tanıtım ve reklam çalışmalarının bir parçası olabilirken, bazen bilgilendirme hedefine sahip oluyor. Bazen ise ürün ya da hizmet tanıtımı yaparken, menü gibi farklı işlevlere bürüne biliyor. Bu sebeple de tel dikiş ile tamamlanarak şık bir sonuca ulaşan kitapçıklar, yaygın olarak tercih edilirler. Kitapçık baskı uygulamasında, hem kağıt türü önemlidir, hem baskı kalitesi, hem de genel tasarım… Bu sebeple tel dikiş kitapçıkta, hassas bir çalışma yürütmek gerekiyor. Kaliteli ve akılda kalıcı sonuçlar yakalamak için kesinlikle buna özen göstermek gerek.

Tel Dikiş Kitapçık Özellikleri

   Kitapçık baskısında, öncelikle baskı kalitesi dikkatimizi çeker. Bu grupta yer alan ürünler ise kaliteli baskısı ile mükemmel bir görsellik sunar. Diğer taraftan kağıt seçenekleri, kitapçığın spesifik olmasında etkilidir. Bu sebeple de burada pek çok farklı kağıt alternatifi sunulmuştur. Kitapçık ölçüleri ise tasarıma uygun olarak şekillendirilebilir. Farklı boyutlarda tasarımlar hazırlanıp basılabilir. Sayfa sayısı ise genellikle minimum düzeyde seyredecektir. Bununla birlikte ihtiyaca cevap verir nitelikte olması önemlidir. Müşterilerin sorularına cevap verecek kapasitede olması ve de iyi bir imaj ortaya koyması, bu grupta yer alan baskı ürünlerinin en önemli özelliğidir. Nihayetinde tüm bu tasarımsal detaylar şekillendirilip, hızlıca baskı gerçekleştirilebilir.

   Tel Dikiş Kitapçık Siparişi

Tel dikiş kitapçıklar, şıklığı, pratikliği, reklam ve tanıtımı destekleyecek cazip bir seçenek olması ile pek çok farklı sektörde, pek çok farklı amaçla kullanılabiliyor. Bu tür destek ürünlerin, artık internet üzerinden kolayca tasarlanıp sipariş edilmesi ise süreci daha da pratik kılıyor. Yani tel dikiş kitapçık gibi spesifik bir ürünü, kendiniz tasarlayabilir ya da online yardım alarak profesyonel tasarımcıların hazırlamasını sağlayabilirsiniz. Tüm detaylarını oturduğunuz yerden şekillendirip, www.baskiltd.com üzerinden siparişinizi oluşturabilişiniz. Bu durumda hızlıca baskıya gönderilen kitapçıklarınız, yine hızlıca adresinize gönderilecektir. Siz ise bu durumda hiçbir zahmete girmeyecek, gününüzü bu işe ayırmak zorunda kalmayacaksınız. Tel dikiş kitapçık ve benzeri sayısız baskı ürünü, artık bu şekilde parmaklarınızın ucunda… İhtiyaçlarınızı tespit edin, online olarak sipariş verin!

Ürün İncelemeleri