Tel Dikiş Katalog / Dergi

Fiyatı Hesaplama

(Min: 0, Max: 48)
(Min: 0, Max: 48)
Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 60,00TL
Kargo Hariç Toplam : 60,00TL


Tel Dikiş Katalog Basımı

   Tel dikiş katalog/dergi tasarımları, yaygın olarak karşımıza çıkan baskı ürünleridir. Günümüzde hem katalogların yaygın kullanımı, hem de dergilerde aranan üst düzey kalite biliniyor. Bu durumda baskı süreçlerinin bir parçası olan tel dikiş uygulaması, en çok tercih edilen yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Katalog basımı uygulamasında, bu yöntem ile pratik bir kullanım, şık ve kesintisiz bir duruş elde edilebiliyor. Aynı zamanda bütçe dostu bir işlem olduğu söylenebilir. Katalog basımı işlemi, bu cazip özellikler eşliğinde pratik bir şekilde halledilebilir. Üstelik katalog baskı fiyatları da bu şekilde makul bir düzeyde olacaktır. Dijital baskı katalog seçimlerinizi yaparken, şık bir sonuç için mutlaka tel dikişli olmasına özen göstermelisiniz.

Tel Dikiş Katalog / Dergi Hakkında

   Tel dikişli kataloglar ve dergiler, pek çok özelliği ile ön plana çıkıyor. Bahsettiklerimizin yanı sıra hızlı katalog ve dergi basımı için de bu yöntem önerilebilir. Bir diğer avantajı da budur. Aynı şekilde dergi basımı da hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Dergi baskı uygulaması, katalog basımı ve benzeri süreçleri, pratik ve dayanıklı bir uygulama olan tel dikiş ile güzelleştirebilir, pratikleştirebilirsiniz. Kağıt seçimleri, sayfa sayısı ve sipariş miktarı gibi detaylar ile birlikte kolayca internet üzerinden katalog / dergi siparişi verebilirsiniz.

Tel Dikiş Katalog / Dergi Siparişi

   Online alışverişin en keyifli seçeneklerinden biri olarak sunulan www.baskiltd.com, tüm baskı ürünü ihtiyaçlarınıza hızlıca cevap veriyor. Katalog basımı, dergi basımı ve benzeri ile bunların tel dikiş ile şık birer tasarım haline getirilmesi, sizi zahmete sokmadan online sipariş ile mümkün. Ayrıca katalog / dergi ihtiyaçlarınız için gününüzü harcamanız gerekmiyor, pratik bir şekilde online olarak tasarımı netleştirmeniz, günlük yaşamınızı ya da işlerinizi aksatmanızın önüne geçiyor. Tasarım sürecinde dilerseniz profesyonelliği ile her an iletişime açık olan destek ekibinden yardım alabilirsiniz. Tüm detayların belirlenmesi ve hatta fiyat hesaplamasının yapılması, burada parmaklarınızın ucunda… Dijital baskı katalog, dergi baskısı ve benzeri sayısız seçenek hızla hazırlanıp, hızla gönderilecek ve adresinize teslim edilecek. Hemen sipariş oluşturarak başlayabilirsiniz.

Ürün İncelemeleri