Karton Bardak

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 693,00TL
Kargo Hariç Toplam : 693,00TL


Karton Bardak


   Karton bardaklar
, işlevi itibariyle öncelikle karton kahve bardağı olmak üzere sayısız mekanda kendine kullanım alanı bulabiliyor. Bu durum ise reklam ve tanıtım için iyi bir yüzey olmalarını sağlıyor. Yani hem logo, hem slogan, hem de iletişim bilgisi gibi detaylar bu bardaklar üzerinde insanlara ulaştırılabilir. Üstelik geniş kitlelere bu şekilde ulaşabilirsiniz ve marka bilincini ciddi anlamda artırabilirsiniz.
   Baskılı karton bardak uygulaması, günümüzde oldukça yaygın bir şekilde uygulanıyor. Karton bardak baskısı ise pratik bir baskı süreci, ancak kaliteli sonuçlar elde ediliyor. Bu sebeple de marka ya da firmasını daha fazla insana ulaştırmak isteyen, potansiyel müşterileri ile iletişime geçmek isteyenler özel baskılı karton bardak tercih ediyor. Baskılı karton bardak fiyatları ise konunun en merak edilen unsurlarından biri…

Karton Bardak Özellikleri

   Baskılı karton bardak tasarımları, çay ve kahve servisinin yapıldığı her yerde birer tanıtım aracına dönüşebilir. Yani kullanım alanları nelerdir diye bakacak olursak, çay ve kahve gibi içeceklerin servis edildiği her yeri sayabiliriz. Karton bardak baskısı, firmaya özel bir tasarım süreci ile ortaya konulurken, bardakların boyutları da önemlidir. Uygun boyutların seçilmesi ve buna göre baskının gerçekleştirilmesi gerekir. 4 oz karton bardak, 7 oz karton bardak, 8 oz ve 12 oz karton bardak olmak üzere dört farklı seçenek sunulmaktadır ve özel baskılı karton bardak olarak hazırlanıp, adresinize gönderilebilmektedir. Sipariş süreci oldukça pratik olarak tasarlanmıştır.

Karton Bardak Siparişi


   Baskılı karton bardak siparişinizi verirken, öncelikle tasarımı netleştirmeniz gerekir. Mevcut bir tasarımınız varsa, sisteme bunu yükleyebilirsiniz. Yoksa da www.baskiltd.com' un tasarım panelini kullanarak dilediğiniz tasarımı kolayca oluşturabilirsiniz. Oldukça pratik bir ara yüze sahip olan bu adreste, tasarıma karar verdikten sonra karton bardak baskısı için bardak boyutları ve sipariş adedi gibi detayları belirlemelisiniz. Böylece siparişinizi tamamlamak için hazır olacaksınız.
   Baskılı karton bardak fiyatları ise tüm bu bilgiler ile birlikte ortaya çıkacaktır. Ancak genel olarak en cazip fiyatlı reklam ve tanıtım etkinliği olacağından, sıklıkla tercih edilir. İstediğiniz boyutta bardaklar ile marka bilinirliğinize katkı sağlayabilir, yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Üstelik tüm bu süreçte size destek sağlayacak, siparişlerinizi en iyi şekilde hazırlayıp gönderecek bir ekip ile iletişimde olacaksınız. 

 

Ürün İncelemeleri