Kare Kartvizit

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 83,50TL 75,15TL
Kargo Hariç Toplam : 75,15TL


Kare Kartvizit

   Hem kurumsal hem de bireysel markalar için kartvizitler son derece önemli ve vazgeçilmez birer unsurdur. Kartvizitler üzerinde marka hakkında pek çok bilgiye yer verilir ve müşterinin marka hakkındaki ilk izlenimlerini belirleme de oldukça önemli bir araçtır. Bu sebeple de markalar, kendilerini en iyi şekilde yansıtacak olan kartvizitleri seçmelidir. Bu amaca hizmet etmesi adına baskı alanında da kartvizitler konusunda müşterilere farklı türlerde kartvizit modelleri sunulur. Kartvizit modellerinden bir tanesi de kare kartvizitlerdir.
   Kare kartvizitler, standart kartvizitlerin dışına çıkmak isteyen markalar için çok idealdir. Bu özel baskı kartvizit modelinde 5.2 x 5.2 cm ebadı kullanılır. Bu ebat da ne diğer kartvizitler arasında kaybolacak kadar küçük ne de taşıma açısından rahatsız edecek kadar büyük bir boyuttur. Kare kartvizitler, son derece ideal olarak düşünülmüş bir ebada sahiplerdir. Son zamanlarda pek çok marka tarafından benimsenen minimalizm anlayışını ürünlerinden başlayarak kartvizitlerine de taşımak isteyen markalar, kare kartvizitleri ve sağladığı minimal yapıyı sık sık tercih eder hale geldiler. 
 
Kare Kartvizitin Avantajları
   
   Kare kartvizitlerin markalar tarafından tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise oldukça özgün bir yapıya sahip olmasıdır. Her markanın kartvizit bastırmayı tercih ettiğini düşündüğümüzde tasarımın yanı sıra yapısal olarak da farklı ve diğer kartvizitlerden ayrılan bir kartvizit sahibi olmak önemlidir. Bu sebeple kare kartvizitler diğer markaların kartvizitleri arasında kolaylıkla seçilir ve dikkat çeker. Böylece markanıza, rakip markalar arasında bir adım öne çıkma konusunda yardımcı olur. 
   Kare kartvizitler her ne kadar minimal olsalar da marka tanıtımı için gerekli olan logo, marka adı, slogan, fotoğraf gibi unsurları üzerinde barındırabilir. Bu sayede klasik kartvizitlerin bir adım ötesine geçerken marka bilgilerinizden hiçbir şekilde taviz vermemiş olacaksınız.
   Kartvizit denildiğinde her ne kadar akla ilk olarak herkes tarafından bilinen standart kartvizit örnekleri gelse de farklı olmak ve kartvizitler arasında hemen fark edilmek isteyen müşterilerin sıkça tercih ettiği bir türdür kare kartvizitler. Eşsiz bir boyuta sahip olan kare kartvizitler, son derece şık ve sıra dışı kartvizit isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alır.

 

Ürün İncelemeleri