Fatura Kartı / PVC Kart

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 25,00TL 22,50TL
Kargo Hariç Toplam : 22,50TL

Fatura Kartı / PVC Kart

Fatura kartları, PVC yani sağlam plastik malzemeden de üretilebilen kartlardır. Ön yüzünde şirkete ait bilgilerinin yer aldığı kartların arka yüzünde fatura bilgileri yer alır. PVC kart kullanım alanları günümüzde farklılık gösterir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber firmaların personel giriş çıkışlarında ve diğer tüm alanlarda kullandığı kartlar PVC kartlardır. 

Fatura kartları verilen adet ve istenilen özelliklere göre üretilir ve üzerine çeşitli baskı yöntemleri kullanılır. Genellikle ofset, serigrafi ve dijital baskı uygulamaları ile firmaların istediği düzeyde üretilen fatura kartları, işlemlerin hızını artırır ve olası hataların önüne geçer. Kredi kartı ebatlarında olan fatura kartı modelleri, işletmelerin kendi logo ve bilgilerini içerdiği için prestijlidir. 

Fatura Kartı / PVC Kart Tasarlama 

Fatura kartları, firmaların vizyon ve misyonuna göre özel olarak tasarlanır. Varsa logo ve diğer profesyonel görünüm elde edilecek bilgilerin kartın ön yüzünde kaliteli bir şekilde yer alması, şirketin kurumsal olarak görünürlüğünü artıran niteliktedir. Aynı zamanda kolay kullanım için ideal olması sayesinde, şirket çalışanları ve tedarikçiler için biçilmez kaftandır. PVC kartlar üzerine çeşitli baskı türlerinden biri kullanılarak ön ve arka yüzü pratik kullanıma uygun hale getirilir. 

Fatura kartları özel tasarım ürünler olduğu için fatura bilgilerinin dışında ön yüzünün çekici hale getirilmesi önemlidir. Seçilecek baskı, renk, yazı stili ve boyutu tasarım açısından dikkat edilmesi gereken konular arasındadır. Kuruma göre özel tasarlanan PVC kartlar, dayanıklı malzemeden üretildiği için kolay kolay soyulma ve aşınma problemleri ile karşılaşılmaz. 

Fatura Kartı / PVC Kart Kullanmanın Avantajları 

  • Fatura kartlarının arka yüzünde fatura bilgileri yer alır ve nakit paraya gerek olmaz. 

  • PVC kartlarının günümüzde yaygınlaşması hijyenik olarak da daha etkili olarak görülür. 

  • Fatura işlemlerinin çok daha kolay hale gelmesinde etkili sonuçlar alınır. 

  • Herhangi bir durumda fatura kartı veya PVC kartlar uzun kuyrukların oluşmasını engeller ve işlemler rahat bir biçimde gerçekleşir. 

  • Zaman tasarrufu sağlar. 

  • Firmalara prestij kazandırır ve pazarlama konusunda görsel imkanlar sunar. 

  • PVC kartlar kredi kartı ölçülerindedir, bu nedenle taşınma ve saklanması kolaydır. 

  • Fatura kartlarında özel tasarım olanağı sunulduğundan, kuruma özel baskı seçenekleri ile detaylı tasarım yapılabilir. 

Ürün İncelemeleri