Amerikan Cilt Katalog / Dergi

Fiyatı Hesaplama

(Min: 0, Max: 132)
(Min: 0, Max: 132)
Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 50,00TL 45,00TL
Kargo Hariç Toplam : 45,00TL


Amerikan Cilt Katalog / Dergi basımı

   Katalogların, dergilerin yaygın olarak kullanımı bilinen bir gerçek… Kataloglar bilgilendirici araçlar olmakla birlikte, aynı zamanda tanıtım hedeflerine de hitap ederken, dergiler yaygın olarak tercih edilen baskı ürünleridir. Bu durumda kaliteli bir baskı süreci hedeflenir ve Amerikan cilt katalog / dergi tercihi yaygınlaşır. Oldukça şık bir görünüm sağlamakla birlikte kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü olması, bu cilt yönteminin tercih edilmesinde oldukça etkilidir. Katalog basımı sürecinde, hem tasarım, hem kağıt seçimi, hem kalite hem de uygun baskı yöntemine dikkat etmek gerekiyor. Ayrıca dergi basımı, bu tür ciltler ile daha spesifik hale getirilebildiğinden, kullanım amacına uygun olarak tercih edilebilir.

Amerikan Cilt Katalog / Dergi Özellikleri

   Hem kaliteli ve uzun ömürlü baskı ürünleri ortaya çıkaran, hem de şık ve göz alıcı bir görünüm sunan bu yöntem, aynı zamanda hızlı katalog süreçlerinden biridir. Hem dijital baskı katalog arzu edenler, hem de dergi gibi spesifik ürünler ile ilgili kişiler, yapacakları bu seçimle, müşterileri ya da okuyucularını kaliteli bir deneyim ile buluştururlar. Katalog baskı fiyatları ise sayfa sayısından kağıt türüne kadar pek çok unsura göre değişiklik gösterebiliyor. Katalog ve dergi grubunun en sevileni olan Amerikan cilt uygulaması, kaliteli bir baskı ile bir araya geldiğinde, gerçekten de dikkat çekici sonuçlar ortaya koyar. Bu sebeple dergi basımında öncelikli seçenek olarak ele alınır.

Amerikan Cilt Katalog / Dergi Siparişi Vermek

   Amerikan cilt katalog / dergi hazırlanmasında, belli bir süreç izlenir. Bu süreç tasarım, baskı, ciltleme, ödeme, sipariş oluşturma ve gönderim gibi farklı aşamalara bölünür. Nihayetinde tam bir takım işidir göz alıcı dijital baskı kataloglar elde etmek. Ancak, böylesine meşakkatli bir süreci, siz kolaylaştırabilirsiniz. www.baskiltd.com hem online sipariş imkanı ile zamanınızı çalmıyor, hem de kaliteli sonuçlar sunuyor. Üstelik dergi basımı yapılıp adresinize gönderiliyor ve siz hiç zahmete girmemiş oluyorsunuz. Sorularınıza her an cevap veren ve iletişimi kuvvetli bir ekip ise hazır bekliyor. İletişim bilgilerini kullanarak detaylı bilgi alabilir ve hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ürün İncelemeleri