Dekota Menü

Fiyatı Hesaplama

x
Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 50,00TL
Kargo Hariç Toplam : 50,00TL


Dekota Menü

   Hafif olması ve de işleme kolaylığına sahip olması sebebi ile tercih edilen Dekota menüler, aynı zamanda bir menü olarak oldukça pratik seçeneklerdir. Bu sebeple de menü olarak en çok tercih edilen alternatiflerden biri olduğunu da söyleyebiliriz. Birbirinden farklı ölçülerde hazırlanabilen ve farklı baskı teknikleri ile tamamlanabilen bu ürünler, cafe ve restoranlar için öncelikli seçenektir. Spesifik bir tasarım yapmak mümkündür ve müşterilere kendilerini özel hissedecekleri bir menü sunulabilir. UV baskı ve sıvama gibi alternatifler ile hazırlanabilen, tasarımda ise oldukça benzersiz işlere imza atılabilen bu ürün, lüks, şık ve kaliteli bir menü seçimi olacaktır.

Dekota Menü Tasarımı

   Dekota menü tasarımında, öncelikle kullanılacak malzemeler ön plana çıkar. 3 ve 5 mm olmak üzere iki farklı kağıt kalınlığı dikkate alınabilir. Daha sonra ise baskı türü seçilecek ve kaliteli sonuçlar elde edilecektir. Her ne kadar bu aşamalar da tasarım sürecinin bir parçası olsa da, asıl tasarımı profesyonel tasarımcılar gerçekleştirecek. Mekana uygun renkler, görseller, yazı fontları ve benzeri sayısız detay, tasarımı ortaya çıkarıyor. Cafe ve restoranların tarzına hitap edecek, müşterilerin gönlünü çalacak bir sonuç elde edilmelidir. Bu hedefle kendi tasarımınızı yapabileceğiniz gibi uzman tasarımcılardan da yardım alabilirsiniz. Böylece mekanınıza özgü sonuçlar elde edeceksiniz.

Dekota Menü Siparişi

   Dekota menü, özel bir menü alternatifi olmakla birlikte, kullanışlılık arz eden bir seçenektir. Bu durumda da pek çok farklı mekanın tercihi bu menü grubundan yana oluyor. Özel de bir tasarım ile birlikte, son derece şık ve benzersiz menüler ortaya çıkarılabiliyor. Üstelik böylesine nitelikli bir menüye, internetten sipariş yöntemi ile sahip olmak mümkün. Tasarım, ürün detaylarının seçilmesi, ödeme ve siparişin tamamlanması ile menü seçiminiz istediğiniz adette istediğiniz şekilde basılacak ve adresinize gönderilecektir. www.baskiltd.com ile tam olarak bu konfora ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca iletişim bilgileri sayesinde her zaman sorularınıza cevap verecek profesyonel temsilciler mevcut. Gününüzü bu işe ayırmak zorunda değilsiniz. Zamanınızı boşa harcamadan sadece internet bağlantınızı kullanarak böylesine özel dekota menü gibi ürünlere sahip olabilirsiniz. Adresinizde teslim alacağınız baskı ürünleri, işinize değer katacaktır.

Ürün İncelemeleri