Foreks / Dekota

Fiyatı Hesaplama

x
Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 64,00TL 57,60TL
Kargo Dahil Toplam : 57,60TL


Foreks / Dekota Baskı


   Dekota malzeme ile hazırlanan reklam ve tanıtım alanları, özellikle mağazalar ve AVM gibi alanlarda tercih ediliyor. Ahşabı andıran şık bir görünümü olan malzeme sıvama baskı ile harika bir reklam ve tanıtım alanına dönüşüyor. Dekota levha, baskı uygulanabilir bir alan olmakla birlikte, kaliteli baskıyı mümkün kılan bir seçenektir. Yüksek çözünürlüklü baskısı ile birlikte bu tür reklam ürünlerini hem iç hem de dış mekanda rahatlıkla kullanmak mümkündür. Hafif bir malzeme olması da yine bu sektörde tercih edilmesinin önemli bir sebebi… Çünkü rahatlıkla istenilen noktaya taşınıp, istenilen alanda konumlandırılabilir. Sağladığı avantajlar ile kıyaslanacak olursa da uygun fiyatlı bir reklam aracı olduğu söylenebilir.

Foreks / Dekota Baskı Fiyatları

   Dekota levha, pratik bir seçenektir. Pratikliği, yüksek kaliteli baskıya izin veren yapısı ve benzeri özelliklerine karşın uygun fiyatlı olduğu söylenebilir. Ancak net dekota fiyatı, yapılacak olan işleme göre değişecektir. Hem Dekota malzemenin boyutu, hem de yapılacak baskı uygulamasının niteliği ve hatta tercih edilen tasarım, fiyat için bir belirleyici olabilir. Dekota gibi spesifik malzemeler, reklam ve tanıtım faaliyetlerin oldukça başarılı sonuç veriyor. Sayısız alanda kullanılabilirler. Farklı reklam stratejilerinin bir parçası olabilir, çeşitli tasarımları iyi bir imaj ile sergileyebilirler. 

Dekota Baskı Uygulaması ve Sipariş Süreci

   Dekota baskı sıvama fiyatları, çeşitli kriterlere göre belirleniyor. Özellikle de firmaların özel talepleri, en önemli belirleyici oluyor. Bununla birlikte genel manada fiyatların cazipliğinden ziyade, online sipariş süreci dikkat çekiyor. Bu tür spesifik bir reklam ürününü, oturduğunuz yerden tasarlatıp, sipariş verebilecek olmanız, yaşamınızı daha pratik kılacaktır. Zaman kaybı yaşamadan, sadece 5 – 10 dakikanızı ayırıp sipariş oluşturabilir ve en kısa zamanda hazırlanan reklam aracınızı adresinizde teslim alabilirsiniz. Ayrıca www.baskiltd.com ekibi size sipariş ve benzeri tüm süreçlerde destek olacak, işleminizi daha da kolaylaştıracaktır. Merak ettikleriniz için rahatlıkla profesyonel ekiple iletişime geçebilir, marka ya da firmanızın reklam çalışmalarını online olarak yönetebilirsiniz. Dekota malzeme gibi özel nitelikli ürünler ve bilinirliğinizi artırıp, kampanya ve etkinliklerinizi duyuracak tasarımlar artık parmaklarınızın ucunda… Tek yapmanız gereken seçimlerinizi yapıp tasarım ve sipariş sürecini başlatmak!

 

Ürün İncelemeleri