Çift Yön Sticker

Fiyatı Hesaplama

x
Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 45,00TL
Kargo Hariç Toplam : 45,00TL

Çift Yön Sticker 

Çift yön stickerlar genellikle cama uygulandığı için her iki taraftaki görsellerin baskısı kişiye özel olarak üretilir. Farklı boyut ve ebatlarda karşınıza çıkabilen çift yönlü stickerlar, araç ve dükkan camları gibi yerlerde daha fazla kullanılır. Bunlar dışında bu etiketlerin geniş kullanım alanı da vardır ve istenilen cam yüzeylere kolaylıkla yapıştırılır. 

Çift yön sticker hazırlama süreci şeffaf malzeme üzerine gerçekleştirilir. Etiketin ön ve arka kısmı beyaz baskı ile tamamlanır ve iki tarafına da farklı görseller uygulanabilir. Bu sayede amacına uygun olarak çift yön stickerlar, etiketin iki tarafı da kullanılacak biçimde üretilebilir. Ebat ve görsel olarak kişiselleştirilebilir olan çift yönlü stickerları, cam yüzeylere uygulayarak mükemmel sonuç edilebilir. 

Çift Yön Sticker Nerelerde Kullanılır?

Çift yön stickerlar halk arasında çoğu zaman araç etiketi olarak adlandırılır. Özellikle araç camlarına yapıştırılan etiketler, ödeme ve bariyer noktalarında kullanılır. Etiketlerin arka yüzü kolaylıkla ayrılır ve kuvvetli yapıştırıcı sayesinde uzun süreler cam yüzeylerde yapışık halde durur. Dış mekanlarda kullanıldığı da görülen çift yön sticker dükkân camlarında, alışveriş merkezlerinde ve çeşitli alanlarda görülür. 

Dış mekân şartlarına uygun olan etiketler, yırtılmaz ve aşınmaz özellikte sağlam malzemeden üretilir. Genellikle PVC kaplama tercih eden kullanıcılar, yaşanabilecek aşınma ve eskimelere karşı daha dayanıklı malzemeleri tercih eder. Özel kesim fırsatları genelde çift yön stickerlarda mevcuttur ve bu da hangi alanda kullanılacağına bakılmaksızın ihtiyacın giderilmesini sağlar.

Çift yön etiket fiyatları adet ve ebatlarına bağlı olarak değişebilir. Ekonomik olarak bütçe dostu olan sticker fırsatları takip edilerek indirimlerden yararlanılabilir. Çift yön stickerlar diğer etiketler gibi ölçü, baskı, ebat ve miktar olarak ele alınır ve toplam istenilenler doğrultusunda fiyat ortaya çıkar. 

Çift Yön Sticker Çeşitleri 

Çift yön sticker almak isteyenler farklı model ve görsel talep edebilir. Kesim türünün seçilebilmesi ile özel olarak istenen sticker elde edilebilir. Opak folyo ve şeffaf folyo gibi malzemeler plastik olduğu için aşınmalardan kolay kolay etkilenmez. Dış mekânda kullanılacak stickerlar genellikle PVC malzeme kullanılarak üretilir. Çift yön stickerlarda istenen baskının kalitesi de dış etkenlerden etkilenmeyecek şekildedir ve bu sayede ve güneş ışınlarından etkilenmemesi gerekir.

 

Ürün İncelemeleri