Cepli Dosya

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 115,25TL
Kargo Hariç Toplam : 115,25TL


Cepli Dosya


   Cepli dosyalar, iş yaşamında oldukça yaygın olarak karşımıza çıkar. Bunun sebebi hem kullanışlı olmaları, hem de reklam ve tanıtım faaliyetlerine destek vermeleridir. Tıpkı antetli kağıtlar gibi, üzerinde marka ya da firma logosu ile iletişim bilgilerinin yer aldığı cepli karton dosya seçenekleri, daha fazla insana ulaşmayı kolaylaştırır. Dikkat çekici bir tasarıma sahip olan, sunum dosyası ya da teklif dosyası olarak kullanılabilen bu ürünler, kurumsal alanda kolayca kendine yer bulurken, oldukça etkili bir hatırlatıcıdır. Cepli dosya tasarımında özellikle canlı renkler ve dinamik bir tasarım anlayışı, bu faaliyetin etkinliğini daha da artıracaktır. Her görüşme ya da toplantıda bakışları üzerine çeken bir karton sunum dosyası, firma için olumlu izlenimler bırakabilir. Cepli dosya baskı ürünü olarak, oldukça başarılı bir seçimdir ve kullanışlılığı dikkatleri çeker.

Cepli Dosya Tasarımları ve Kullanım Alanları

   Cepli dosya tasarımları genellikle markanın kurumsal renkleri, logosu ve iletişim bilgilerinden oluşur. Hazır Tasarımlar bölümünden beğendiğiniz tasarımı kendi markanıza göre tasarım stüdyomuzda kişiselleştirebilirsiniz. Cepli dosya baskı sonrası yaygın bir şekilde kullanılabilir. Üzerinde taşıdığı logo, bilgi ve benzeri ile hem ofislerde yaygın bir kullanım alanı bulabilir, hem de kurumsal anlamda müşteri ve ortaklar aracılığı ile dağılım gösterebilir. Bu durumda daha fazla insana ulaşma ve marka bilinirliğini artırmada cepli karton dosya başarısı tartışmasız hale gelir. Sunum dosyası ve teklif dosyası olarak kullanılabildiği gibi rutin ofis işlerinde de bir düzenleyici ve yardımcı olabilir. Cepli dosya tasarımı ile kullanıldığı her an bakışları üzerine çekecek ve işlevini yerine getirecektir. Karton sunum dosyası günümüzde neredeyse firmalar için bir olmazsa olmaz haline gelmiştir.

Cepli Dosya Sipariş Etmek

   Cepli dosya tasarımından güç almak isteyenlerin öncelikle tasarım sürecine odaklanması gerekiyor. Neyse ki cepli karton dosya tasarlamada profesyonellerden yardım alınabilir ve dinamik bir tasarım ile bakışlar yakalanabilir. Sunum dosyası ve teklif dosyası gibi farklı kullanım şekilleri de olacağından, tasarımın buna uygun olması önemlidir. Online olarak www.baskiltd.com adresi üzerinden tasarım sürecini yönetebileceğiniz ya da mevcut tasarımınızı baskıya gönderebileceğiniz alışveriş sistemi, size hızla cepli dosyalarınızı ulaştıracaktır. Karton sunum dosyası seçiminiz 1000 adet altı olduğunda kapalı hali ile 22.5x3.5 cm ölçülerinde olacak, 1000 adet üzeri siparişlerde ise 23x33 cm ölçülerinde olacaktır. Detayları görüşmek için ise destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Ürün İncelemeleri