Cam Plaket

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 60,00TL
Kargo Hariç Toplam : 60,00TL

Cam Plaket 

 

Hediyelik eşya olarak sıklıkla talep edilen cam plaketler, aynı zamanda ödül verilirken kullanılır. Özel tasarım ürünleri olan plaketler cam ve metal olarak ikiye ayrılsa da çoğu zaman cam veya kristal plaketler daha şık durduğu için ilgi çeker. Cam plaketler özel ölçü ve yazı yöntemleri ile üretilir ve kişiye özeldir. Genelde isim yazılan plaketlerin alt plakası ve cam şekli istenilen şekilde kesilebilir. 

İş yerlerinde belli dönemlerde çalışanları motive etmek için performans değerlendirmesi sonrası plaket verilir. Cam plaketler, üzerinde çalışanın adı ve firma logosu yazdığı için uzun süreler saklanmaya ve sergilenmeye uygundur. Kalın malzemeden üretilen camlar kolay kolay zarar görmez ve estetik bir görünüme sahiptir. 

 

Cam Plaket Tasarım Fikirleri 

 

Cam plaketler özel hediye olarak tekli sipariş edilebilirken kurumsal organizasyonlarda ve ödül törenlerinde çoklu sipariş edilir. Üretilen plaketler cam tercih edilirse, uzun ömürlü saklama imkanı doğar ve şık tasarımları ile dikkat çeker. Cam plaket modelleri içerisinde kaplama özellikleri ön plana çıkar. Şeffaf, beyaz, gümüş veya altın kaplamalar cam plaketlerin daha zengin durmasına yardımcı olur. 

Cam plaket tasarlama aşamasında istenilen ölçü, boyut ve yazılacak yazı özenle seçilmelidir. Ödül veriliyorsa, plaket üzerinde isim dışında kurum logosu ve sloganı yer alabilir. Aynı zamanda farklı lazer yöntemleri kullanıldığı için cam plaket üzerinde hoş bir görünüm elde edilir. Organizasyon veya yarışmalarda kullanılabilen cam plaketler ile karşı tarafa hayatı boyunca saklayabileceği bir hediye verilebilir. 

 

Cam Plaket Alırken Nelere Dikkat Edilir?

 

Plaket modelleri arasında cam plaketler genellikle büyük şirketler tarafından da tercih edilir ve verilecek kişinin saklaması için kaliteli malzeme kullanılması istenir. Sadece firmaların değil kişisel olarak hediye seçenekleri arasında yer aldığından dolayı anı olarak evin en güzel köşesine konabilecek ürünlerdendir. Cam plaketlerin dekoratif açıdan güzel bir tasarım olması gerekir. 

Yıllarca saklanacak ürünlerin dekoratif bir aksesuara dönüştüğü görüldüğü için seçilecek plaket tarzının şık olması önemlidir. Farklı kesim modelleri plaketlerde ön plana çıksa da genellikle fazla kesimi olmayan düz kare veya dikdörtgen modeller ön plana çıkar. Kesim izlerinin göze hitap ediyor olması, ürün kalitesi açısından kontrol edilebilir.

 

Ürün İncelemeleri