Broşür

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 198,25TL
Kargo Hariç Toplam : 198,25TL


Broşür


   Bazen reklam ve tanıtım çalışmaları kapsamında sadece bir broşür tüm görevi üstlenebilir ve son derece başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir. Bunun için broşür tasarımlarının doğru bir şekilde yapılması, yüksek bir kalite ile basılması yeterli.    Her ne kadar günümüzde dijital yenilikler ile karşılaşsak da broşürün etkinliği yadsınamaz. Tıpkı geçmişte olduğu gibi, günümüzde hala bu tür baskı ürünleri etkinliğini sürdürüyor. Broşür hazırlama ise başlı başına önemli bir iştir hassasiyetle gerçekleştirilmesi gerekir. El ilanı olarak da tanımlanan ürünün kırımlı hali olan broşürler, göz alıcı renkler, vurgulu cümleler ve kaliteli bir görünüm ile insanların dikkatini çekecektir. Broşür baskı uygulamasında tasarım kadar önem taşıyan ve merak edilen bir diğer konu ise fiyatların neye göre belirlendiğidir. 

Broşür Fiyatları Neye Göre Değişir?

   Broşür hazırlama sürecinde kampanya ya da etkinlik bilgileri temel alınırken, renkler ve boyutlar gibi pek çok unsur devreye giriyor. İstenilen boyutlarda broşür baskı yapılabiliyor. Broşür fiyatları bu tür detaylara göre farklılaşabiliyor. A3, A4 ve A5 gibi farklı boyutlarda hazırlanması mümkündür. Diğer taraftan söz konusu metnin de net ve kısa olması, daha anlaşılır olmasını sağlayacağından önemlidir. Broşür tasarımında, farklı katlama biçimleri tercih edilebiliyor. Tek kırım, içe kırım ve Z kırım olarak ifade edilen katlama şekillerinden birini tercih edebilir, broşürünüzü ister kendiniz isterseniz de profesyonellerin desteği ile tasarlayabilirsiniz. 

Broşür Tasarımları ve Siparişi

   Broşür baskısı, profesyonel bir destek ile üçüncü kişilerin de yorumlarını alarak yapılmalıdır. Broşür kullanımı ve ilanın etkinliği hakkında fikir sahibi olmak için üçüncü bir gözün yardımını almak doğru bir karar olacaktır. Ayrıca potansiyel müşterilere ulaşmak için daha dikkat edilecek pek çok noktadan söz edebiliriz. Renkler, metin, görseller ve benzeri tüm bu detaylarla ilgili www.baskiltd.com ekibinden yardım alabilirsiniz. Broşür fiyatları ile ilgili net bir bilgi almak için de yine destek ekibine başvurmalısınız. Kampanya ve etkinlik gibi durumları duyuracak, tanıtıp bilgi verecek olan Broşürler, markanıza ya da firmanıza değer katacak, daha fazla bilinir olmasını sağlarken, imajını da olumlu yönde etkileyecektir. Hızlı bir şekilde online sipariş verip, broşür tasarımlarına ulaşmak ise burada mümkün.

 

Ürün İncelemeleri