Bilet - Kupon

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 18,00TL
Kargo Hariç Toplam : 18,00TL

Bilet – Kupon

Bilet – kuponlar farklı alanlarda kullanımıyla ön plana çıkar. Özellikle tiyatro, davet, konser, etkinlik ve bazı firmalar tarafından biletler kullanılır. Biletlerin birbirinden farklı ölçü ve görsellerde oluşturabilir olması sayesinde her alanda rahatlıkla tercih edilebilir. Kâğıt veya karton olarak karşımıza çıkabilen kupon ve biletlerin kolay yırtılabilir olan modelleri en çok aranan özelliklerinden biridir. 

Genellikle numara seçeneği ile talep edilen biletler, kullanım amacına ve sıklığına göre sipariş edilir. Adet ve ölçüsü kişiye göre değişebileceğinden tercih tamamen kullanıcıya bağlıdır. Aynı zamanda belirlenecek baskı türü yine aynı şekilde kullanıcı tarafından tasarlanabilir. Arka ve ön yüzüne baskı uygulanabilen bilet ve kuponlar sayesinde, bazı özel davet ve organizasyonlarda hatıra olarak kalan koçan saklanabilir. 

Bilet – Kupon Kullanıldığı Yerler 

Bazı kurum kuruluşların bilet kullanma zorunluluğu günümüzde hala devam eder. Kuponlar ise günümüzde çoğunlukla hediye veya indirim kuponu şeklinde görülebilir. Bilet ve kuponlar genellikle pazarlama aracı olarak görüldüğü için göze hitap etmesi konusuna dikkat edilir. Alışveriş merkezlerinde sıkça rastlanan kuponlar, çeşitli amaçlarla müşterilere verilir ve saklanması istenir. Bu da aynı zamanda markanın yarattığı bir reklam çalışmasıdır. 

Hayatın her alanında biletlere rastlanabilir. Konser, maç, herhangi bir organizasyon girişi gibi durumlarda bilet alınması ve giriş görevlisine bilet gösterilmesi istenir. Genellikle karton ve kağıttan üretilen biletler numara sırasına göre gider ve bilet üzerinde şahsi olarak bilet numarası yer alır. Numara istenmeyen durumlarda biletler üzerinde baskı çalışmaları yapılarak istenen amblem ve yazı ortaya çıkar.

Bilet – Kupon Baskı Seçenekleri 

Bilet veya kupon baskısı isteyen işletmeler, küçük, orta, büyük veya özel boyutlarda seçim yaparak istediği modelde tasarım gerçekleştirebilir. Kağıt kalitesi tasarıma göre farklılık gösterebilir ve kullanım yerine bağlı olarak istenilen şekilde yapılabilir. Biletlerin perforaj yani yırtılabilir olmasını isteyen kullanıcılar, istedikleri alanı belirterek tasarım sonrasında bu özelliği uygulatabilir. 

Kuponlar, mağaza ve diğer tüm işletmeler tarafından yiyecek, hediye veya herhangi bir alanda kullanılabilir. Kupon modellerinde genellikle numaraya yer verilmesi istenmez fakat istenilen durumlarda baskı teknolojisiyle profesyonel sonuçlar elde edilir. Biletlerde ise istenilen adet ve numaraya kadar baskı yapılabilir. Bilet – kupon opsiyonları kuruma özel olarak tasarlandığı için görsel seçimleri belirlenir, boyutlar seçilir ve ek özellikler eklenerek net fiyat ortaya çıkar. 

Ürün İncelemeleri