Antetli Kağıt

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 100,00TL
Kargo Hariç Toplam : 100,00TL


Antetli Kağıt


   Reklam ve tanıtımın etkileri gün geçtikçe daha da belirginleşiyor ve şirketler arasındaki rekabetin de artması ile birlikte, antetli kağıt ve benzeri baskı ürünlerinin kullanımı yaygınlaşıyor. Bu tür ürünler, pratik, zaman tasarrufu sağlayıcı ve daha pek çok şekilde avantajlı olmakla birlikte, iyi de bir reklam aracı olarak kullanılabiliyor. Reklamdan da önce, aslında bir tür bilinirlik sağlayıcı olarak kullanılıyor. Şirket antetli kağıdı, firmanın logosunu, ismi ya da iletişim bilgilerini üzerinde taşıyarak, kullanıldığı her alanda bu bilgileri ön plana çıkarıyor. Yani bir marka bilinci oluşturuyor. Marka bilinirliğini artırıyor. Bu yüzden de A4 antetli kağıt kullanımı gün geçtikçe daha da yaygınlaşıyor. Şirket kurumsallığını ortaya koyan bir tür araç olan antetli A4 kağıtlar, pratik bir tasarım ve baskı süreci sonunda elde edilebiliyor.  


Antetli Kağıt Özellikleri         


   Antetli kağıtlar, ofislerde ve kurumsal yaşamda en yaygın kullanıma sahip olan A4 formunda tasarlanır ve bu şekilde daha yaygın olarak kullanılabilir ve beklenen tanıtım görevini de daha iyi bir şekilde yerine getirebilir. Şirket antetli kağıdı, farklı türlerde malzeme ile hazırlanabilir. Bu ürünlerde en sık tercih edilen kağıt 90 gr 1.hamurdur. Bu şekilde başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. A4 antetli kağıt, özel bir tasarıma sahip olmalıdır. Şirketin vurgulanması istenen özelliklerini yansıtmalı, dikkat çekici bir tasarıma sahip olmalı ve dinamik renkleri ile akılda kalmayı başarmalıdır. Antetli A4 kağıt, tüm bu özellikleri belirlenerek baskıya gönderilebilir.

Antetli Kağıt Siparişi


   Şirket antetli kağıdı, pratik bir şekilde sipariş edilebiliyor. İster kendi tasarımınızı yapın, isterseniz de www.baskiltd.com' un tasarımlarını kişiselleştirin. Tasarımınız hazır olduğunuzda ise A4 antetli kağıt seçiminiz doğrudan baskıya gönderilecektir. Öncesinde seçtiğiniz kağıt türüne uygun olarak baskısı gerçekleştirilecek, elde edilen kaliteli sonuçlar memnuniyet sağlanacaktır. Antetli A4 kağıt tasarımınızı, internet üzerinden burada vereceğiniz sipariş ile birlikte hızla teslim alabilirsiniz. Bu şekilde zaman tasarrufu sağlayacak, oturduğunuz yerden sadece internet kullanarak sipariş oluşturabileceksiniz. Üstelik siparişinizin her bir aşamasında, yardıma ihtiyacınız olduğu her anda destek ekibi yanınızda olacak. Kolayca iletişime geçip, yardım alabilirsiniz. 

 

Ürün İncelemeleri