Amerikan Servis

Fiyatı Hesaplama

Toplam (KDV Hariç Fiyatı) : 167,50TL
Kargo Hariç Toplam : 167,50TL


Amerikan Servis Baskı


   Amerikan Servisler, pratikliği ile ön plana çıkan ürünler olmakla birlikte bir tür reklam ve tanıtım aracı olabilirler. Bu yüzden baskı teknolojilerinden faydalanarak tasarlanan Amerikan servis modelleri, kullanışlılık sağlarken, aynı zamanda istenilen mesajların müşteriye verilmesini ve marka bilinirliğine de katkı sağlar. Kağıt Amerikan Servis Baskı, genel olarak restoranda pratik bir temizlik imkanı tanır ve kişilerin de daha konforlu olmasını sağlar. Bunun yanı sıra firmanın zamandan tasarruf etmesi anlamına gelir. Aynı zamanda müşteri odaklı bir hizmetin de göstergesidir. Çünkü müşteriye rahat ettirmek üzere kullanılır. Her seferinde tertemiz ve yeni bir Amerikan Servis kullanılacaktır. Bunu yaparken baskı teknolojilerinin kalitesinden de faydalanılır. Böylece kaliteli ve şık baskılar sunulur.

Amerikan Servis Baskı Sipariş Etmeden Önce

   Cafe ve restaurantlarda yaygın bir kullanım alanı bulan Amerikan Servislerin tasarım sürecinin öncesinde ebatlarına karar vermek gerekir. Farklı ölçülerde tasarlanabilen bu baskı ürünleri, genellikle A3 formunda olmaktadır. Diğer taraftan kağıt seçenekleri de önemli bir belirleyicidir. 80 gr. 1. Hamur, 90 gr. 1. Hamur, 115 gr. Kuşe ve 170 gr. Kuşe gibi alternatiflerden söz edilebilir. Bu tür seçenekler, mekanın tarzına, tasarımına ve benzeri özelliklerine göre seçilebilir. Diğer taraftan tasarımın marka bilinirliğine ya da slogana aşina olunmasına da katkısı olmalıdır. Buna uygun bir tasarım, profesyonel tasarımcılar tarafından yapılabilir. Tasarım da netleştikten sonra ise sadece ürün teslimatı kalıyor.

Amerikan Servis Baskı Siparişi

   Bir baskılı ürün olarak tercih edilen Amerikan Servisler, bireysel olarak tasarlanabilir, özel bir tasarımcıya hazırlatılabilir ya da www.baskiltd.com tasarımları kişiselleştirilebilir. Sonrasında ise mevcut tasarımın kağıt türü, boyutları ve benzeri özellikleri netleştirilerek baskı sürecine geçilir. Baskıdan çıkan ürünler ise doğrudan adresinize kargolanır. Yani oturduğunuz yerden şıklığı ile bakışları üzerinde toplayacak, kalitesi ile göz kamaştıracak baskı ürünlerine sahip olabilirsiniz. Bunun için internetten alışveriş seçeneği olan sistemimizden destek alabilirsiniz. Profesyonel bir ekip karşılıyor burada sizi ve tasarımdan sipariş oluşturmaya, ödemeden kargolamaya kadar her bir süreçte yardımcı oluyor, sorularınızı cevaplandırıyor. Eğer kararınızı verdiyseniz, daha fazla ertelemeden siz de sipariş oluşturabilirsiniz. 

 

Ürün İncelemeleri